Perła Śródmieścia

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSamson-Dom

Ceny od: 6 499 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Perła Śródmieścia dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M6.3
1
94 m²
6
610 906 zł6 499 zł/m²
M6.2
2
81,72 m²
6
531 098 zł6 499 zł/m²
M6.4
3
92,04 m²
6
598 168 zł6 499 zł/m²

Opis Inwestycji

Perła Śródmieścia to propozycja dla osób, które lubią łączyć tradycję z nowoczesnością. Luksusowy apartamentowiec usytuowany przy ulicy Tuwima 32 w nieszablonowy sposób nawiązuje do klimatycznej historii polskiego Manchesteru. Inwestycja ulokowana będzie w Nowym Centrum Łodzi najbardziej prestiżowej części miasta, która wyróżnia się wspaniałą architekturą, doskonale rozwiniętym systemem komunikacyjnym oraz wysoką dostępnością obiektów biznesowych, kulturalnych, sportowych czy handlowych.Projekt Perły Śródmieścia nawiązuje formą do XIX wiecznych kamienic usytuowanych w sercu fabrycznej Łodzi. 45 apartamentów dostępnych w inwestycji przeznaczonych jest dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, nowoczesne rozwiązania i unikatową lokalizację.Perła Śródmieścia to luksusowy apartamentowiec, który zostanie zlokalizowany przy ulicy Tuwima 32 w Nowym Centrum Łodzi. Z myślą o potrzebach mieszkańców zaprojektowaliśmy 45 apartamentów o różnorodnych rozmiarach i konfiguracjach od mieszkań z jedną sypialnią (31 mkw.) do dużych penthousów liczących nawet 132 mkw. Wiemy, jak ważne są przestronne i jasne wnętrza, dlatego mieszkania zostaną rozświetlone dużymi, panoramicznymi oknami o doskonałych właściwościach cieplnych i akustycznych.Projekt inwestycji przewiduje 40 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i naziemnym wjazd będzie usytuowany od południowo-wschodniej części inwestycji. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wygodne pomieszczenie na rowery. Na parterze apartamentowca zostanie usytuowany lokal usługowy o powierzchni 142 mkw. Zewnętrzna bryła budynku będzie wzbogacona stylowymi balkonami wystarczy wyjść na taras, by cieszyć się niezapomnianym widokiem historycznej części miasta. W projekcie przewidziana jest klasyczna elewacja z naturalnego piaskowca, która będzie się idealnie komponowała z pozostałą zabudową ulicy Tuwima, sprawiając, że apartamentowiec stanie się istną perłą architektoniczną w sercu Łodzi. Na szczególną uwagę zasługuje też koncepcja zaplanowania przestrzeni, która w harmonijny sposób zespoli surową przestrzeń miejską z naturą.

Inwestycja Perła Śródmieścia znajduje się na Katedralnej, ul. Tuwima 32 (1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Samson-Dom.

Inwestycja Perła Śródmieścia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Perła Śródmieścia pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 82 do 94 metrów kwadratowych w cenie od 6 499 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 94 m2 w cenie od 610 906 zł (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 82 m2 w cenie od 531 098 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 92 m2 w cenie od 598 168 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Samson-Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 82 do 94 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 531 098 do 610 906 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 499 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Perła Śródmieścia

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Perła Śródmieścia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Perła Śródmieścia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Tuwima.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Perła Śródmieścia znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 223 w odległości 200 m, Zespół Przedszkoli Miejskich nr 1 w odległości 260 m, Przedszkole Miejskie nr 58 w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Perła Śródmieścia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Masażu Leczniczego w odległości 380 m, NZOZ Centrum Medicus w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Perła Śródmieścia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Perła Śródmieścia w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia, w odległości 470 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 06.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie