Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 75 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Rycbud

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
 • Powierzchnia

  75 m2

 • Pokoje

  3

 • Piętro

  Parter

 • Gotowe
  do zamieszkania

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 145 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Aria V (43 m dalej)

Inwestycja Aria V znajduje się w Markach, ul. Tęczowa (2,4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Aria. Inwestycja Aria V jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 67 do 125 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Marki, ul. Tęczowa (2,4 km od Warszawy)
Ceny od: 2 899 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Aria V
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 67 - 125 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 5
Aria
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Promienna III (3,1 km dalej)

Inwestycja Osiedle Promienna III znajduje się w Markach, ul. Promienna 33B/2 (0,9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mazovia Development. Inwestycja Osiedle Promienna III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 198 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 64 metrów kwadratowych.

Marki, ul. Promienna 33B/2 (0,9 km od Warszawy)
Ceny od: 5 200 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Promienna III
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 32
 • Powierzchnia: 39 - 64 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Mazovia Development
Mieszkania spełniające kryteria

Metropolitan Park (3,3 km dalej)

Inwestycja Metropolitan Park znajduje się w Markach, ul. Wilcza 26 (2,2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Metropolitan Park. Inwestycja Metropolitan Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 83 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Marki, ul. Wilcza 26 (2,2 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Metropolitan Park
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 7
 • Powierzchnia: 83 - 97 m2
 • Liczba pokoi: 4
Metropolitan Park
Mieszkania spełniające kryteria
Oznaczenie: K.B1.2
Liczba kondygnacji: 2 poziomy
Pokoje: 3 pokoje
Powierzchnia: 75,00 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Kuchnia: informacja u dewelopera.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro: parter
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
Konstrukcja tradycyjna murowana z cegły.
Dach:
Dach pokryty blacho-dachówką.
Elewacja:
Elewacja zewnętrzna: styropian 12 pokryty tynkiem akrylowym.
Stolarka okienna:
Stolarka okienna PCV.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi zewnętrzne stalowe.
Posadzka:
Cementowa.
Parapety wewnętrzne:
Parapety z konglomeratu.
Instalacje:
Podłączone instalacje: wodna, gazowa i elektryczna. Podłączenie do TV. Okablowanie do alarmu, domofonu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: informacja u dewelopera.
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 75 m2 znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji mieszkaniowej Osiedle Tęczowa/Kolorowa przy ul. Tęczowa/Kolorowa w Markach (2,4 km od Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Rycbud.

Cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 32 nowe mieszkania , na sprzedaż pozostaje 0 o powierzchni od 67 do 85 m2, w budynkach są 2 kondygnacje naziemne. Inwestycja Osiedle Tęczowa/Kolorowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu K.B1.2 znajduje się na parterze, jest 2-poziomowe, a pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rycbud przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 365 000 zł (4 866 zł/m2) .

Już teraz ruszamy z nową inwestycją deweloperską! Osiedle Tęczowa to projekt mieszkaniowy składający się z 8 segmentów o powierzchni 85m2 w zabudowie szeregowej, położony w najbardziej malowniczej i spokojnej części Marek. Łączy on w sobie funkcje nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wypoczynkiem w zaciszu zieleni.

Projekt zakłada optymalne wykorzystanie przestrzeni, Twój dom będzie posiadał samodzielny ogródek, będący znakomitym przedłużeniem Twojego salonu oraz miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich.

Osiedle, na którym możesz zamieszkać wyróżnia dbałość o estetyczne otoczenie: drewniane ogrodzenia działek, eleganckie alejki z kostki i zaaranżowane trawniki. Zastosowanie tradycyjnych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych, zapewniają trwałość i solidność Twojego domu na wiele lat.

W naszej nowej ofercie, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie znajdują się nowe mieszkania i segmenty o komfortowych rozkładach i najbardziej poszukiwanych metrażach. W marcu rozpoczęliśmy budowę kameralnego osiedla przy ul. Kolorowej w Markach.

Powstają tu cztery eleganckie budynki o nowoczesnej architekturze. Dostępne są mieszkania jedno- i dwu-poziomowe o metrażach od 67m2 do 75m2. Do każdego lokalu przynależy ogródek oraz miesjce postojowe. Jest to doskonałe miejsce dla Ciebie, jeśli cenisz sobie aktywny tryb życia i spokój, wynikający z bliskości natury (Puszcza Słupecka).

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

2 742 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa

Osiedle, na którym możesz wkrótce zamieszkać położone jest w spokojnej dzielnicy Marek, przy ul. Tęczowej oraz ul. Kolorowej. Od drogi głównej E67 (Warszawa-Radzymin-Białystok) dzieli je odległość ok. 700 m. W pobliżu znajdują się: sklep, apteka, szkoła, Urząd Miasta oraz Centrum Handlowe M1 (5 min. jazdy samochodem).

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna. W odległości 700 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: CZARNA STRUGA 01 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Krasnal w odległości 350 m, Profesjonalna Opieka nad Dziećmi „BabyLand” w odległości 600 m, Oliver D.Smithson Spółka Jawna w odległości 1 150 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m Szymański Piotr, lek. med. Spec. neurolog. Gabinet, w odległości 1 450 m Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESCULAP" Sp. z o.o. , w odległości 1 600 m Centrum Medyczne Marki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Pocztowy w odległości 1 750 m, Bank Polskiej Spóldzielczosci S.A. Bankomat w odległości 2 000 m, LOMBARD w odległości 2 000 m.

Data publikacji: 27 października 2016 14:12

Data aktualizacji: 27 lutego 2019 11:35

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet