Apartamenty Poligonowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRWP Development Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1538 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Leonówka vol. 2(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Relaksowa 20 (3.8 km od centrum Lublina)
  Leonówka vol. 2
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 52 - 96 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Chrzanowscy Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Botanik Plus(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Altanowa 8 (3.8 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 200 brutto/m2
  Osiedle Botanik Plus
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 53 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  3KLUCZE s.c.
 • Kameralny Sławin Etap II i III(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Sławinkowska/Bukszpanowa (5.3 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 350 brutto/m2
  Kameralny Sławin Etap II i III
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 77 m2
  Liczba pokoi: 4
  Immobilia Polska

Opis Inwestycji

Apartamenty Poligonowa

Kameralny 4-kondygnacyjny budynek o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej zapewnia komfort i wygodę mieszkańców. Został podzielony na trzy etapy – łącznie powstanie 150 mieszkań o powierzchni od 33,88 m2 do 112,9 m2, od jednopokojowych ergonomicznych przestrzeni typu studio, po wygodne czteropokojowe apartamenty.Wyższy poziom inwestycjiFunkcjonalne rozkłady dają wiele możliwości aranżacji wnętrz, a duże przeszklenia zapewniają ich doskonałe doświetlenie. Niewątpliwym atutem inwestycji Apartamenty Poligonowa są mieszkania dwupoziomowe, które mogą stać się w pełni użytkowanymi sypialniami lub miejscami pracy.150 mieszkańApartamenty Poligonowa to 1-pokojowe ergonomiczne przestrzenie typu studio, po wygodne 4-pokojowe apartamenty oraz mieszkania dwupoziomowe z zielonymi tarasami.3 etapy inwestycjiŁącznie powstanie 150 mieszkań różnej wielkości o powierzchniach od 33,88 m2 do 112,9 m2.Komfort i wygoda mieszkańcówInwestycja jest idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu - tworzona dla osób ceniących wygodę i spokój.Kameralny 4-kondygnacyjny budynekWielorodzinny budynek mieszkalny o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej.Funkcjonalne rozkładyDają wiele możliwości aranżacji wnętrz a duże okna zapewniają ich doskonałe doświetlenie.Miejsce parkingoweDo każdego mieszkania przynależy przynajmniej 1 miejsce parkingowe. Ponadto inwestor zaplanował 47 komórek lokatorskich.Miejsca dla rowerówPopieramy eko-inicjatywę, dlatego zaplanowano miejsca dla rowerów.Plac zabawApartamenty Poligonowa to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. W pobliżu budynku nie zabraknie także dużego placu zabaw.

Inwestycja Apartamenty Poligonowa znajduje się w Lublinie, ul. Poligonowa (4 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera RWP Development Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Poligonowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Poligonowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RWP Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, patio / dziedziniec, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Poligonowa

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Poligonowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Poligonowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 6921 - Zielone Wzgórze NŻ 01.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Poligonowa w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 23.06.2020

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie