Ultra Sonata

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rutkowski Development Sp. J.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 401 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ultra Sonata(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Magazynowa 3 (3.5 km od centrum Białegostoku)
  Ceny od: 4 990 brutto/m2
  Ultra Sonata
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 86
  Powierzchnia: 46 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Apartamenty Kleosin(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż białostocki, Kleosin, ul. Zdrojowa (0.2 km od Białegostoku)
  Ceny od: 4 700 brutto/m2
  Apartamenty Kleosin
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 34 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  KSM Budownictwo sp. ZO.O sp. komandytowa
 • Moja Młynowa(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Młynowa (1.7 km od centrum Białegostoku)
  Moja Młynowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 51 - 72 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Ultra Sonata

Ultra to łacińskie słowo oznaczające „ponad czymś”. Taka też jest nasz inwestycja- ultra nowoczesna, bezpieczna i komfortowa.Siedem pięter innowacyjności, niczym nieprzysłonięte luksusowe tarasy, ponadprzeciętny design to tylko niektóre cechy Ultra Sonaty, która spełni oczekiwania wszystkich mieszkańców.Osiedle powstaje pomiędzy ulicą Transportową, a Magazynową jako kompleks dwóch w kształcie litery C, z urokliwymi dziedzińcami i licznymi lokalami usługowymi od ulicy Transportowej. Taka forma architektoniczna zapewnia dobrą perspektywę i optymalne nasłonecznienie mieszkań.Jednak prawdziwe poczucie wolności i komfortu gwarantują przeszklenia na wysokości całej kondygnacji.Jako doświadczony developer oferujemy nowoczesne mieszkania i apartamenty z rodzinną strefą komfortu, gdzie znajdą Państwo liczne place zabaw, dobrze zaopatrzone sklepy, a przede wszystkim bezpieczeństwo.II ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY.Więcej informacji pod nr tel. 721 999 721Zapraszamy do kontaktu,Rutkowski Development

Inwestycja Ultra Sonata znajduje się w Białymstoku, ul. Transportowa (3.8 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Ultra Sonata jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 159 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ultra Sonata pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 63 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 4 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie znajdują się w kondygnacji piwnic, istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 159 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
- Okna w mieszkaniach 3 szybowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: znajdują się w kondygnacji piwnic, istnieje możliwość dokupienia.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ultra Sonata

Inwestycja położona jest na os. Nowe Miasto, gdzie wszystko czego potrzebujemy znajduje się dosłownie na wyciągnięcie ręki. W najbliższej okolicy mieszczą się wszystkie niezbędne instytucje publiczne i obiekty rozrywkowe – Urzędy Pocztowe, przedszkola, szkoły, hala sportowa, biblioteka, komenda policji, Podlaskie Centrum Medyczne, a także kościoły rzymskokatolickie. W pobliżu znajduje się również największa białostocka uczelnia, czyli Politechnika Białostocka, przy której można zażyć aktywnego wypoczynku dzięki kortom tenisowym. Bardzo chętnie odwiedzanym obiektem jest cerkiew św. Jerzego, która przyciąga licznych turystów piękną architekturą. Nowoczesna budowla nawiązująca do stylu bizantyjskiego idealnie wpasowuje się tożsamość miasta i regionu, czyli połączenie dynamicznego rozwoju z tradycją.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

W odległości 350 metrów od inwestycji Ultra Sonata znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PUŁASKIEGO, Przedszkole (376).

Data publikacji: 02.08.2017

Data aktualizacji: 21.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie