Apartamenty Antoniuk

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Ceny od: 5 990 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Antoniuk dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
C.M-19
3
59,38 m²
2

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Kilkaset metrów do Parku i bliskość centrum miasta, otoczenie terenów zielonych a jednocześnie nowoczesna architektura – to główne cechy osiedla Apartamenty Antoniuk. Miejsce to jawi się jako idealna przestrzeń - nie tylko do mieszkania, ale przede wszystkim – do życia. Przedstawiamy kolejny etap tej inwestycji w której zlokalizowanych będzie około 200 mieszkań.Wysoki standard wykonania, nowoczesny design, szlachetne materiały wykończeniowe (kamień, drewno), wideodomofony, zaprojektowane przez architekta części wspólne, energooszczędne technologie oraz elegancja w każdym detalu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Przestronne balkony ze szklanymi balustradami o powierzchni od 9 do 25 m2 lub tarasy wyłożone drewnem do 120 m2 w mieszkaniach na IV piętrze zagwarantują upragnioną przestrzeń.Apartamenty Antoniuk spełnią oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw czy singli. Szeroki wybór metraży – od 30 m2 do 89 m2 – oraz przemyślane układy mieszkań pomogą w wyborze wymarzonego lokum:- jasne i ciche wnętrza- wysokość mieszkań do 2,6 m- trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach akustycznych i termoizolacyjnych- drzwi wejściowe antywłamaniowe- parapety granitowe- grzejniki panelowe- wideodomofony

Inwestycja Apartamenty Antoniuk znajduje się w Białymstoku, ul. Antoniuk Fabryczny 11B (3.4 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Apartamenty Antoniuk została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 154 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, 60 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Antoniuk pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych w cenie od 5 990 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 m2 w cenie od 355 686 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 154 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach akustycznych i termoizolacyjnych
Drzwi zewnętrzne
Antywłamaniowe
Parapety wewnętrzne
granitowe
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym.
Powierzchnie mieszkań: 59 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 355 686 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 990 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Antoniuk

Tutaj odnajdziesz wymarzony spokój po intensywnym dniu pracy. Apartamenty Antoniuk to kameralne osiedle o niskiej zabudowie, w sąsiedztwie spokojnej architektury jednorodzinnej. Zlokalizowane jest na białostockim Antoniuku, w pobliżu Cerkwi Św. Ducha przy ul. Antoniuk Fabryczny. Sąsiedztwo parku i rzeki zaprasza mieszkańców do niespiesznych spacerów, a place zabaw zachęcają najmłodszych do zabawy. Doskonale rozwinięta komunikacja miejska zagwarantuje szybkie dotarcie do innych miejsc Białegostoku: • przystanek autobusowy – 5 min. pieszo • Obwodnica Białegostoku– ok. 10 min. samochodem • centrum Białegostoku – ok. 5 min. samochodem • Park Centralny - ok. 15 min. pieszo Otoczenie ważnych miejsc rekreacyjnych, handlowo-usługowych i edukacyjnych ułatwi codzienność. Tutaj wszystko masz pod ręką: • Zespół szkół nr 11 - 5 min. pieszo • restauracja – 5 min. pieszo • apteka – 15 min. pieszo • Park Antoniukowski – 5 min. pieszo • kompleks handlowo-usługowy ze sklepem Żabka - 15 min. pieszo • C.H. Hetmańska – 10 min. samochodem

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Antoniuk mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Antoniuk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Antoniuk Fabryczny/Gajowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Antoniuk znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku w odległości 130 m, Roczna Szkoła Policealna GoWork.PL w Białymstoku w odległości 130 m, Przedszkole Niepubliczne Aniołki w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Antoniuk jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NaPro Medica. Leczenie niepłodności w odległości 160 m, NZOZ „Alfa" Centrum Ortopedii i Traumatologii w odległości 170 m, Virtus s.c. w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Antoniuk składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Swojak, w odległości 140 m znajduje się Społem, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Antoniuk w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2019

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie