Moja Ochota 2
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Victoria Dom
Moja Ochota 2
Warszawa, Włochy, Raków
ul. Szybka
(5.5 km od centrum Warszawy)





Dostępne mieszkania
Aktualnie w inwestycji Moja Ochota 2 dostępne są 63 oferty
Opis Inwestycji
Moja Ochota 2 to inwestycja powstająca przy ul. Szybkiej. Osiedle graniczy z należącymi do dzielnicy Ochota Szczęśliwicami oraz z Wiktorynem i Rakowem, które są częścią dzielnicy Włochy.Położenie Mojej Ochoty 2 nie tylko zapewnia komfort życia w dobrze rozwiniętej części miasta, ale też gwarantuje kameralny charakter osiedla.Inwestycja zaplanowana jest na 111 mieszkań o powierzchniach od 28 m2 do 66 m2 ulokowanych na 6 kondygnacjach. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród mieszkań1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Każde z nich ma dodatkowo własny ogródek lub balkon.Termin oddania: 4Q2022
Inwestycja Moja Ochota 2 znajduje się na Rakowie, ul. Szybka (5.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Grupa Victoria Dom.
Inwestycja Moja Ochota 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.
Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Moja Ochota 2 pozostały na sprzedaż 63 mieszkania o powierzchniach od 37 do 74 metrów kwadratowych.
Dostępne są lokale:
- 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 48 m2 (32 mieszkania)
- 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 74 m2 (28 mieszkań)
- 4-pokojowe o powierzchni od 66 m2 (3 mieszkania)
Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Victoria Dom przewidział również:
- miejsca postojowe podziemne
- miejsca postojowe naziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku. | ||||
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego. | ||||
Liczba kondygnacji: | budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. | ||||
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych. | ||||
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości. | ||||
| |||||
Rodzaj własności: | odrębna własność z własnością gruntu. | ||||
Powierzchnie dodatkowe: | ogródek, taras, balkon. | ||||
Komórki lokatorskie: | posiada. | ||||
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
| ||||
Udogodnienia: | winda. | ||||
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park. |
Aktualna oferta
Dostępne mieszkania: | aktualnie dostępne są 63 mieszkania. |
Powierzchnie mieszkań: | od 37 do 74 m2. |
Liczba pokoi: | dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe. |
Ceny mieszkań (brutto): | Zapytaj o ceny |
Opis płatności: | informacja u dewelopera. |
Warunki rezerwacji: | informacja u dewelopera. |
Zabezpieczenie środków klienta: | informacja u dewelopera. |
Wysokość czynszu: | informacja u dewelopera. |
Oferty pod inwestycje: | W inwestycji Moja Ochota 2 znajdują się 32 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem. |
Lokalizacja inwestycji Moja Ochota 2
Niewątpliwymi atutami lokalizacji są: bliskość największego zagłębia korporacyjnego oraz wygodny dostęp do środków transportu publicznego. Osoby aktywne zawodowo szczególnie docenią sąsiedztwo stacji PKP Aleje Jerozolimskie i WKD Raków, dzięki którym dojazdy do pracy mogą być jeszcze prostsze! Szeroki wybór placówek edukacyjnych to inne zalety okolicy, istotne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Z kolei bliskość terenów rekreacyjnych, w tym Parku Szczęśliwickiego ze stokiem narciarskim, czy pobliskie pływalnie będą ważnym udogodnieniem dla miłośników aktywności fizycznej. Nie można zapomnieć o bogatym zapleczu handlowo-usługowym. Centrum Łopuszańska 22, targowisko Bakalarska czy Blue City to punkty na mapie okolicy, które na pewno odpowiedzą na zakupowe potrzeby mieszkańców Mojej Ochoty 2.
Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.
Komunikacja
Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Moja Ochota 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Moja Ochota 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Instalatorów 03.
Sklepy i usługi
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moja Ochota 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Sklep Fresh, w odległości 290 m znajduje się Piekarnia "Grzybki", w odległości 310 m znajduje się Top Market.
Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Ochota 2 w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się NET, w odległości 420 m znajduje się Boisko.
Data publikacji: 24.11.2020
Data aktualizacji: 24.02.2021
Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!