Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Viva Jagodno etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kajdasza, oferowane bezpośrednio przez

Ronson Development Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Kajdasza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 62 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Viva Jagodno etap IIViva Jagodno etap II

20 zdjęć

Viva Jagodno etap II
Viva Jagodno etap II
Viva Jagodno etap II
Viva Jagodno etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 228 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Viva Jagodno to projekt z pełną infrastrukturą stworzoną specjalnie dla rodzin! Inwestycja wyróżnia się przede wszystkim kolorowymi częściami wspólnymi, szeroką ofertą metraży i dobrym dojazdem do centrum miasta odnowioną ulicą Buforową. W pobliżu osiedla znajdują się liczne sklepy, ośrodki edukacyjne i lokale usługowe.

Parki i zieleń w okolicy gwarantują możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu oraz aktywnego spędzania czasu. Przy mieszkaniach znajdują się także prywatne ogródki, tarasy oraz przestronne balkony. Prawdziwym hitem jest kolorowa piaskownica w części wspólnej, która przyciąga dzieci w każdym wieku!

Jednym z ekologicznych rozwiązań stosowanych w inwestycji są zielone dachy na budynkach. Ta innowacja ma szereg zalet w kwestiach ekologicznych i ekonomicznych:

- gromadzą wodę deszczową,

- oczyszczają powietrze,,

- obniżają temperaturę powietrza,

- zmniejszają poziom hałasu w otoczeniu,

- przedłużają trwałość dachu i chronią go przed ogniem,

- zwiększają bioróżnorodność.

W ofercie inwestycji znajdują się m.in. kawalerki i 2-pokoje mieszkania z możliwością przerobienia na 3-pokojowe, a także penthouse’y i mieszkania z antresolami. To idealna propozycja dla miłośników kompaktowych wnętrz, a także dużych, rodzinnych przestrzeni.

Cała inwestycja składać się będzie z 3 etapów, które liczą prawie 285 mieszkań w 4 budynkach. Obecnie gotowy i wyprzedany jest 1. etap inwestycji i trwa budowa kolejnego.

- 2 etap – planowane oddanie do użytkowania na I kw. 2023 r.

2 etap składa się z trzech budynków, w których znajduje się łącznie 228 mieszkań.

Inwestycja Viva Jagodno etap II znajduje się na Jagodnie, ul. Kajdasza (6.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Ronson Development Sp. z o.o.

Inwestycja Viva Jagodno etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 228 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Viva Jagodno etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ronson Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Viva Jagodno etap II?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Viva Jagodno etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 891 metrów od inwestycji Viva Jagodno etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Viva Jagodno etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Viva Jagodno etap II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 446 m, przedszkole w odległości 849 m, Pimpuś Sadełko w odległości 858 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Viva Jagodno etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój lekarz w odległości 299 m, VisMed w odległości 621 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Viva Jagodno etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 129 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Hert, w odległości 140 m znajduje się Samo Dobre.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Viva Jagodno etap II w odległości 114 m znajduje się boisko / kort, w odległości 123 m znajduje się boisko / kort, w odległości 349 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 04.03.2021
Data aktualizacji: 15.12.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023