Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 77 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ronson Development Sp. z o.o.

Powierzchnia
77 m²
Pokoje
4
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B104
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:77 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:262 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Grunwald2, w której dostępne są jeszcze 22 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 77 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Grunwald2 na Ławicy przy ul. Świerzawska 5 (4.3 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 267 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 77 o powierzchni od 40 do 90 m², w budynku jest 10 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Grunwald2 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B104 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 262 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

NOWOŚĆ! MIESZKANIA OD 35 M2!

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Grunwald2, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 22 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Grunwald2

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 1200 metrów od inwestycji Grunwald2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Węgorka (1:WEGO01).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Grunwald2 znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu w odległości 350m, Technikum Ekonomiczno-Administracyjne nr 1 w odległości 400m, Technikum Uzupełniające nr 3 dla Dorosłych w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się VILAX. NIEZALEŻNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ. KRÓLCZAK H., w odległości 700 m znajduje się POD WAGĄ. APTEKA. LEKI GOTOWE, RECEPTUROWE, w odległości 750 m znajduje się MEDIC. SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się GALERY, w odległości 300 m znajduje się Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Biblioteka, w odległości 400 m znajduje się Bułgarska 19.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Klub Sportowy Poznań FC, w odległości 600 m znajduje się POZNAŃ FC. KLUB SPORTOWY, w odległości 850 m znajduje się Korty hotelu Mat's.

Data publikacji: 07.05.2018

Data aktualizacji: 22.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie