Azymut na spokój

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRohe Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy nad Rzeką(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż gdański, Straszyn, ul Chabrowa (1.6 km od Gdańska)
  Ceny od: 5 114 brutto/m2
  Domy nad Rzeką
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 125 m2
  Liczba pokoi: 5
  White Wood Nieruchomości
 • Osiedle Leśna Polana - 3 etap(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż gdański, Kowale, ul. Leśna Dolina (1 km od Gdańska)
  Ceny od: 4 043 brutto/m2
  Osiedle Leśna Polana - 3 etap
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 116 m2
  Liczba pokoi: 4
  JD INVEST Sp. z o. o.
 • Osada Borkowo(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż gdański, Borkowo, ul. Strumykowa (0.6 km od Gdańska)
  Ceny od: 4 302/m2
  Osada Borkowo
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 154 m2
  Liczba pokoi: 4
  Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

WWW.ROHE.COM.PL , WWW.ROHE.PL"AZYMUT NA SPOKÓJ" TWÓJ DOM BLISKO NATURY I MIASTA - TO NASZA NAJNOWSZA INWESTYCJA NA POMORZU.ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAKUPU NOWOCZESNYCH DOMÓW W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ USYTUOWANYCH W STRASZYNIE PRZY UL.WSCHODNIEJ. KOMPLEKS 8 DOMÓW ZLOKALIZOWANY ZOSTAŁ W MALOWNICZYM MIEJSCU W OTULINIE LASU NA NOWOCZESNYM OSIEDLU DOMÓW JEDNORODZINNYCH ZAPEWNIAJĄC DOGODNE WARUNKI DO ŻYCIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI ORAZ OSÓB CENIĄCYCH BLISKOŚĆ NATURY ( Las , jezioro , rzeka ) Z JEDNOCZESNYM BLISKIM SĄSIEDZTWEM CAŁEJ AGLOMERACJI TRÓJMIEJSKIEJ. DZIĘKI TEJ LOKALIZACJI MIESZKAŃCY NIE MUSZĄ WYBIERAĆ MIĘDZY CISZĄ A KOMFORTOWYM DOSTĘPEM DO MIEJSC CODZIENNEJ UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.NA SPRZEDAŻ DOMY SZEREGOWE - 5 POKOJOWE Z GARAŻEM. METRAŻE 118,47m2 lub 123,20m2 : OGRÓDKI USYTUOWANE OD POŁUDNIA.OSIEDLE : Usytuowanie osiedla to piękna leśna okolica z bliskim sąsiedztwem ścisłego centrum .Dojazd do osiedla drogą asfaltową oraz po płytach jumbo na terenie samego osiedla. Ponadto znajduje się ono w bliskiej odległości od szkoły podstawowej oraz ścisłego centrum Straszyna (ok 1, 5km - rowerem ok 7 minut, spacerem 15 minut ). Dojście do szkoły zapewnia oświetlony chodnik bez konieczności przechodzenia przez główną trasę. Osiedle zabudowane atrakcyjnymi domami jednorodzinnymi , wolno stojącymi.DOMPARTER:• Salon z aneksem kuchennym - 31m2/ 36 m2• WC -1,91 m2• Wiatrołap -4,61m2• Komunikacja -2m2• Garaż -20,17m2• OgródPIĘTRO :• 4 Sypianie ( 16,20 m2+ 10,96m2+7,48m2 )• Łazienka - 5,09 m2 z wannąDOSTĘPNE MEDIA:• prąd• gaz• kanalizacja gminna• woda-instalacja gminna• telekomunikacja naziemnaATUTY DOMU : Obszerny salon z aneksem kuchennym z wystawą południową ( ponad 31 lub 36m2 -słoneczny dobrze doświetlony), nowoczesna stylowa architektura, wykonanie z materiałów najwyższej klasy, panoramiczne duże okna 3 szybowe, garaż z bramą na pilota, SŁONECZNE OGRÓDKI OD POŁUDNIA, cicha spokojna okolica , bliskość szkoły, przedszkola , przychodni zdrowia oraz wielu punktów handlowo-usługowych.Więcej szczegółowych informacji dotyczących inwestycji udzielimy telefonicznie lub na spotkaniu w siedzibie naszego biura w C.H MADISON w Gdańsku . Zapraszamy do kontaktu.Krystian Olszak 503-301-306 [email protected]

Inwestycja Azymut na spokój znajduje się w Straszynie, ul. Wschodnia (2.3 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Rohe Sp. z o.o..

Inwestycja Azymut na spokój została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Azymut na spokój pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 118 do 123 metrów kwadratowych w cenie od 549 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rohe Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
• Garaż w bryle budynku z elektryczną bramą sterowaną z pilota
Dach
• Dach kryty nowoczesną blachą w kolorze jasno grafitowym ocieplony wełną mineralną
Elewacja
• Elewacja- tynk cienkowarstwowy sylikatowo-sylikonowy • Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne
Stolarka okienna
• Okna zespolone 3 szybowe
Ściany
• Ściany konstrukcyjne -Bloczki Silikatowe • Ocieplenie fundamentów-Styrodur o wysokiej klasie przenikalności cieplnej • Ocieplenie ścian zewnętrznych- Styropian grafitowy
Ogrzewanie
• Dom wyposażony w bezobsługowy dwu funkcyjny kondensacyjny gazowy kocioł grzewczy z zasobnikiem wody- bardzo ekonomiczny -niskie koszty ogrzewania.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Azymut na spokój

STRASZYN to bardzo dobrze skomunikowane przedmieście aglomeracji trójmiejskiej oraz jedna z lepiej sprzedających się lokalizacji w najbliższym otoczeniu miasta Gdańska. Dojazd do centrum Gdańska zajmuje zaledwie 20 min samochodem lub komunikacją autobusową 35 min. Miejscowość zlokalizowana w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy pozwala na dogodny wyjazd w kierunku Warszawy , Gdyni, Sopotu lub innych okolicznych gmin. Dojazd na plaże w Sobieszewie zajmuje zaledwie 20 minut. W ścisłym centrum Straszyna zlokalizowana jest nowoczesna szkoła podstawowa z atrakcyjną infrastrukturą szkolną , 4 przedszkola w tym 2 publiczne , plac zabaw dla najmłodszych z oświetlonym orlikiem do gry w piłkę nożną oraz skate parkiem dla starszych dzieci. Ponadto znajdują się tu liczne punkty handlowo-usługowe w tym m.in: lidl, biedronka , czerwona torebka ,sklepy przemysłowe, restauracje , poczta, cukiernia, piekarnia oraz inne wszelkie niezbędne usługi. Miejscowość posiada nowoczesną infrastrukturę drogową wraz z ścieżkami rowerowymi którymi bezpośrednio dojedziemy do samego centrum Gdańska i Pruszcza Gdańskiego. Dla miłośników przyrody oraz osób aktywnych w zasięgu ręki przepiękne jezioro straszyńskie oraz rzeka radunia dające przestrzeń i możliwości do codziennych spacerów oraz aktywności fizycznej. Straszyn to bardzo dynamicznie rozwijająca się część okolic Gdańska. Dowodem tego jest zmodernizowany dworzec kolejowy który w 2018 roku został zaadaptowany na multimedialną bibliotekę gminną zwaną MEDIATEKĄ. Ponadto już w 2020 roku zostanie otwarta nowoczesna przychodnia zdrowia ETERMed która zlokalizowana będzie w bardzo bliskiej odległości od naszej inwestycji przy ul.Jana Pawła II.

Straszyn to miejscowość położona w woj. pomorskim, pow. gdańskim, gm. Pruszcz Gdański. Jej zachodnia granica styka się z Jeziorem Straszyńskim, a przez miejscowość przepływa rzeka Radunia. Mieszka tu ok. 2330 osób. Miejscowość stanowi swoiste przedmieście gdańska, co sprawia, że mimo dominującej zabudowy mieszkalnej z przewagą domów jednorodzinnych, pojawia się tu coraz więcej obiektów przemysłowych i usługowych. Powstają również nowe osiedla mieszkaniowe. W Straszynie działa zespół szkół z przedszkolem, podstawówką i gimnazjum. Rozwija się tu kultura sportowa – w Straszynie działają dwie drużyny sportowe, klub tenisa stołowego, koło piłkarskie. Jest tu kompleks boisk i spływ kajakowy. Życie kulturalne kwitnie tu, dzięki świetlicy, bibliotece oraz klubowi seniora. W Straszynie działa szereg sklepów, w tym te popularne, jak Biedronka i Lidl. Jednym ze szczególnych walorów miejscowości jest jej lokalizacja. Leży na europejskiej trasie E75, co zapewnia jej doskonałe połączenia z najważniejszymi miastami regionu, kraju, a nawet Europy.

Komunikacja

Straszyn jest przecinany przez drogę ekspresową S6, będącą częścią europejskiej E75. Przez miejscowość przebiega też droga wojewódzka nr 222. Kursują tu dwie linie autobusów prywatnego, lokalnego przewoźnika.

Data publikacji: 23.08.2019

Data aktualizacji: 01.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie