Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 80,1 m²

- Zawsze w centrum, zawsze premium

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rockfield

Powierzchnia
80 m²
Pokoje
3
Piętro
1

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:F.1.04
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:80 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 8 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:268 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Grand Bulvar, w której dostępnych jest jeszcze 10 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 80 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Grand Bulvar przy ulicy w Toruniu, ul. Św. Jakuba (1.2 km od centrum Torunia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Rockfield.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 40 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 14 o powierzchni od 67 do 213 m², w budynku jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Grand Bulvar jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu F.1.04 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 268 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rockfield przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

GRAND BULVARłączy w sobie to co z pozoru nie idzie ze sobą w parze… doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta połączona z atmosferą zacisza pobliskiego parku i bulwaru. Ten luksusowy apartamentowiec jest wyrazem poszukiwania w architekturze wszystkiego co niestandardowe. Tarasy powyżej 120 m2, apartamenty wielopoziomowe, połączenie ponad 120 – letniej historii z odważną bryłą w stylu modern to tylko nieliczne z wielu walorów, które mamy nadzieję zachwycą przyszłych Nabywców.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Grand Bulvar, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 10 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Grand Bulvar

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

W odległości 200 metrów od inwestycji Grand Bulvar znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec Miasto (342-01).

Data publikacji: 11.05.2018

Data aktualizacji: 28.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie