Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 90,7 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Powierzchnia
91 m²
Pokoje
4
Piętra
1

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:RJ1/D2/D5/0
Ceny domów:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:91 m²
Powierzchnia działki:informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:ogródek o powierzchni 27 m², ogródek o powierzchni 16 m².
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:280 cm wysokości.
Strony świata:widok z okien jest na wschód, zachód, północ, południe.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Robyg Jagodno, w której dostępne są jeszcze 33 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 91 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Robyg Jagodno na Wojszycach przy ul. Buforowa (5.7 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Cała inwestycja składa się z 58 nowych domów. Inwestycja Robyg Jagodno jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr RJ1/D2/D5/0 nie posiada podpiwniczenia oraz nie ma garażu. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Zamknięta, jest 1 łazienka, lokal posiada Ogródek o powierzchni 27 m², Ogródek o powierzchni 16 m². Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód, północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Jagodno to pierwsza inwestycja Grupy ROBYG we Wrocławiu. Osiedle zostało zaprojektowana w duchu nowoczesnej architektury, o zróżnicowanej zabudowie: kameralne domy szeregowe i atrialne a także nowoczesne budynki wielorodzinne – dzięki czemu przestrzeń będzie sprzyjać budowaniu sąsiedzkich relacji.W pierwszym etapie inwestycji powstanie 50 domów atrialnych o powierzchni od 60 do 109 mkw oraz 8 dwupoziomowych domów szeregowych o powierzchni niespełna 104 mkw, gdzie poza przestronnym i doświetlonym wnętrzem będzie można korzystać z dodatkowej powierzchni ogrodu.Zabudowa atrialna to domy ustawione na obwodzie prostokąta, otaczające wewnętrzny dziedziniec. Zostaną wybudowane po dwa lub cztery domy wokół jednego atrium. W budynku znajdą się dwa mieszkania – jednopoziomowe lub dwupoziomowe, a do każdego mieszkania prowadzić będzie osobne wejście. Główną zaletą tego typu zabudowy jest dostęp do zielonego patio/atrium, które stworzą kameralny zakątek w dużym mieście.Termin zakończenia budowy I etapu przewidziany jest na grudzień 2020 r.Zarówno domy szeregowe, jak i atrialne będą monitorowane i chronione. W standardzie przewidziane są rolety zewnętrzne, klimatyzacja oraz wyposażenie w system inteligentnego domu Smart House.ROBYG jako jedyny deweloper we Wrocławiu wyposaża wszystkie mieszkania w system Smart - zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Grupa ROBYG jako jedyna we Wrocławiu oferuje ten system w każdym mieszkaniu, bez dodatkowych opłat.Na terenie osiedla znajdą się wszystkie udogodnienia potrzebne w lokalnej społeczności – park dla mieszkańców, przedszkole, zewnętrzny fitness, estetycznie zaprojektowane tereny zielone z małą architekturą oraz lokale usługowe. Dla większego komfortu rodzin w ramach inwestycji powstanie całoroczny klub malucha, z którego mieszkańcy będą mogli korzystać do zabaw z dziećmi i spotkań z innymi rodzicami. Na mieszkańców czeka też karta ROBYG Club dzięki której mają dostęp do szeregu zniżek i rabatów u Partnerów, co pozwala wygodnie i taniej urządzić nowe mieszkanie.Przyszłym mieszkańcom zapewnimy komfort posiadania domu oraz wszystkie atuty kompleksowego osiedla, na którym znajdą się liczne miejsca do spędzania wolnego czasu, organizacji życia rodzinnego i realizacji swoich pasji.

Dom znajduje się w inwestycji Robyg Jagodno, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 33 podobne nowe domy.

Lokalizacja inwestycji Robyg Jagodno

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Robyg Jagodno znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 1600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Vitrum. Apteka. Panas B., w odległości 900 m znajduje się Vivaldiego. Apteka, w odległości 1800 m znajduje się Guth C., lek. med. Usługi lekarskie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 300 m znajduje się Miłosierdzia Bożego.

Data publikacji: 04.06.2019

Data aktualizacji: 05.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie