Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 88,69 m² - numer OZP/5/A/3/8

Oferta archiwalna

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. ŻyczliwaInwestycja: Osiedle Życzliwa Praga - Etap VDeweloper: Robyg S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap V lub inne propozycje na Żeraniu

Osiedle Życzliwa Praga - Etap V

3 zdjęcia

Osiedle Życzliwa Praga - Etap V

Najbliższe inwestycje

Termin oddania:
1 kw. 2023
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
88,69 m²
Piętro:
3 piętro
Strona świata:
zachód, północ
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, monitoring, winda, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka, rezerwat przyrody
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap V

Transport

Ekspresowa 02 - 190 m

Edukacja

Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego - 230 m

Sport

New Age Fitness - 100 m

Osiedle Życzliwa Praga położone jest tuż przy zjeździe z Mostu Północnego i tylko kilka minut dzieli je od takich punktów, jak metro Młociny, czy Galeria Północna. Wielkim atutem Osiedla Życzliwa Praga jest fantastyczna komunikacja. Na pobliskim przystanku, przy ul. Modlińskiej zatrzymują się autobusy wielu linii, a szybki tramwaj jadący Mostem Północnym łączy Tarchomin ze stacją Metro Młociny. Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska sprawia, że mieszkania na Tarchominie są często wybierane przez rodziny z dziećmi. Wokół jest wiele szkół, przedszkoli, przychodni i nowoczesnych placów zabaw. Są też liczne sklepy, kluby fitness i Galeria Północna z Cinema City. W okolicy znajdują się aż cztery parki: Park Picassa, Henrykowski, przy Ceramicznej i Strumykowej. Są też liczne ścieżki rowerowe, w tym piękna trasa, biegnąca wzdłuż rzeki. To idealne miejsce na letnie wycieczki - w pobliżu jest kilka restauracji z grillem, a nawet niewielka plaża nad Wisłą.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Opis oferty

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 88,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Życzliwa Praga - Etap V na Żeraniu, ul. Życzliwa (9.7 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Robyg S.A.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 93 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostają 3 oferty o powierzchni od 43 do 89 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - Etap V jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu OZP/5/A/3/8 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, północ.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Robyg S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweBalkon

Mieszkanie Białołęka, a właściwie mieszkanie Tarchomin - co kryje w sobie ta lokalizacja i dlaczego warto tu mieszkać?

Tarchomin to dobrze zorganizowana przestrzeń miejska w sąsiedztwie natury zachowanej w pierwotnej postaci – rezerwatów przyrody i lasów. To także szkoły, przedszkola, sklepy, parki (m.in. Park Picassa), plaża nad Wisłą, place zabaw i ścieżki rowerowe.

Właśnie dlatego powstaje tu inwestycja ROBYG Osiedle Życzliwa Praga - ponad 1000 nowych mieszkań na sprzedaż. Kameralne, oddalone od siebie budynki, białe elewacje rozświetlone kolorowymi akcentami, przemyślany układ mieszkań i wypielęgnowana zieleń pozwolą przyszłym mieszkańcom odnaleźć domowe zacisze.

Wewnętrze patio, otoczone bujną roślinnością zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Latem gwarantuje przyjemną przestrzeń do zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap V, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 17.08.2021
Data aktualizacji: 30.11.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: