Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 60 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Powierzchnia
60 m²
Pokoje
3
Piętro
4

Termin oddania

2 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:MU/2/E/4/2
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:60 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe:loggia o powierzchni 5 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, północ, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Mój Ursus etap 2, w której dostępnych jest jeszcze 65 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Mój Ursus etap 2 przy ulicy na Szamotach, ul. Posag 7 Panien (9.2 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 145 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 102 o powierzchni od 40 do 63 m², w budynku jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Mój Ursus etap 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu MU/2/E/4/2 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Mój Ursus!• doskonałe położenie niedaleko centrum Warszawy ułatwi wypady towarzyskie i spotkania z przyjaciółmi• dobrze rozwinięta infrastruktura okolicy, liczne sklepy oraz centrum handlowe zapewnią satysfakcjonujące zakupy• technologia Smart House, w standardzie, pozwoli na znaczne oszczędności, ułatwi zarządzanie mieszkaniem i umili Twój każdy dzień• budynki o wysokiej wydajności energetycznej wyposażone w ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED, czy instalacje fotowoltaiczne pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacjiWszędzie blisko!• zaledwie 12 min do Śródmieścia• blisko kolejki SKM• szybki wyjazd z Warszawy- świetne połączenie z obwodnicą• tylko 3 min na BemowoModne miejsce!• liczne parki i tereny zielone, jak Park Czechowicki czy Staw Koziorożca• pierwszy w Warszawie EKOpark, a w nim m.in. plac zabaw dla dzieci, siłownia plenerowa oraz ścieżki edukacyjne• Centrum Handlowe• kluby fitness i centrum sportu

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Mój Ursus etap 2, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 65 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Mój Ursus etap 2

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 100 metrów od inwestycji Mój Ursus etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny POSAG 7 PANIEN 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mój Ursus etap 2 znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Szkolenia Zawodowego w odległości 800m, Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie w odległości 800m, Społeczne Gimnazjum Sto w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Diabetyk24.pl, w odległości 750 m znajduje się Rehabilitacja Holistyczna Wioleta Szlachta-Syty, w odległości 800 m znajduje się AEGROTUS FUND Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 800 m znajduje się Tai chi, chi kung, Ursus, Ośrodek Kultury ARSUS, w odległości 850 m znajduje się Biblioteka Gołąbki, w odległości 950 m znajduje się Kościół Wolnych Chrześcijan.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Oxygen Fitness & Wellness Club, w odległości 900 m znajduje się plac Wolności, w odległości 1000 m znajduje się Pływalnia Albatros.

Data publikacji: 26.02.2019

Data aktualizacji: 09.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie