Modern Space

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Budki Szczęśliwickie, oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Budki Szczęśliwickie
Modern Space

4 zdjęcia

Modern Space
Modern Space
Modern Space
Modern Space

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Modern Space dostępnych jest 36 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
MS/R/A/2/6
1
32,7 m²
2
MS/R/A/2/7
1
31,69 m²
2
MS/R/A/3/6
1
32,7 m²
3
MS/R/A/3/7
1
31,69 m²
3
MS/R/B/2/1
1
33,69 m²
2
MS/R/B/2/4
1
31,17 m²
2
MS/R/B/2/5
1
31,15 m²
2
MS/R/B/3/1
1
33,69 m²
3
MS/R/B/3/4
1
31,17 m²
3
MS/R/B/3/5
1
31,15 m²
3
MS/R/B/4/2
1
29,17 m²
4
MS/R/B/4/4
1
31,17 m²
4
MS/R/B/4/5
1
31,15 m²
4
MS/R/B/5/5
1
31,15 m²
5
MS/R/A/4/7
1
31,69 m²
4
MS/R/A/5/7
1
31,69 m²
5
MS/R/A/4/6
1
32,7 m²
4
MS/R/B/4/1
1
33,69 m²
4
MS/R/B/5/1
1
33,69 m²
5
MS/R/B/7/5
1
31,15 m²
7

Opis Inwestycji

Modern Space to absolutna nowość na rynku nieruchomości i najbardziej poszukiwana powierzchnia mieszkalna w stolicy! Mikroapartamenty - wygodne i łatwe w aranżacji, pełnią funkcję pełnowymiarowego mieszkania. Dostępne są w metrażach od 17 m2 do 39 m2. Jako atrakcyjne oraz przystępne cenowo lokum stanowią doskonałą alternatywę dla wynajmu mieszkań na czas studiów lub pracy w Warszawie.

• niewielki metraż lokali to wysoka stopa zwrotu z inwestycji;

• lokale doskonałe pod wynajem krótko, jak i długoterminowy;

• możliwość odliczenia podatku VAT również przez osoby fizyczne - po spełnieniu przesłanek ustawowych;

• odrębna księga wieczysta dla każdego lokalu;

• przychód z tytułu wynajmu przy jednoczesnym wzroście wartości;

• możliwość zarządzania najmem i wykończenia pod klucz.

Doskonała lokalizacja pozwalająca na komunikację z każdą częścią miasta oraz nowoczesne i prestiżowe części wspólne sprawiają, że Modern Space jest ciekawą alternatywą dla hoteli, a mikroapartamenty można przeznaczyć m.in. do krótkoterminowego wynajmu.

2-pokojowy lokal o powierzchni 36 m2 to najbardziej poszukiwany metraż w Warszawie, traktowany jako doskonała inwestycja pod względem lokowania kapitału. Wysoki standard tych małych apartamentów wraz z pakietem usług dodatkowych plus lokalizacja w pobliżu ośrodków biznesowych gwarantują doskonałą stopę zwrotu. A należy również pamiętać o możliwości wykończenia pod klucz, zarządzania najmem i odpisania podatku VAT.

Wracaj na swoje

24-metrowy mikroapartament w inwestycji Modern Space to przestrzeń zdecydowanie preferowana przez osoby pracujące. Metraż stwarza możliwość odpoczynku i relaksu po pracy, pozwala też prowadzić wygodne życie codzienne. Ustawna przestrzeń pomieści wszystkie najważniejsze meble i sprzęty. Lokalizacja w pobliżu ośrodków biznesowych ułatwia dojazd do pracy, a bliskość sklepów, centrów rozrywki i galerii handlowych daje poczucie życia w centrum wydarzeń.

Studiuj na swoim

Lokal 17-metrowy doskonale odpowiada na potrzeby młodych ludzi studiujących w stolicy. Wygodna i ustawna przestrzeń łączy tu miejsce do pracy, strefę sypialną, kuchenną i łazienkę z prysznicem. Lokalizacja inwestycji pozwala szybko dotrzeć na największe uczelnie miasta, jak również korzystać z atrakcji stolicy niezależnie od wybranego środka transportu. Modern Space to doskonała alternatywa dla wynajmu pokoju na czas studiów.

Co wpływa na komfort użytkowania lokali w inwestycji Modern Space?

Z pewnością ich nowoczesny charakter i elegancka forma. Dedykowana recepcja z concierge, monitoring, strefa usług ogólnodostępnych, rozwiązania smart m.in. elektroniczne zamki, czy przyłącze do klimatyzacji podnoszą standard inwestycji i stanowią o jej wyjątkowości!

Modern Space – dajemy więcej!

Modern Space to oferta dla każdego. Użytkownicy apartamentów o małym metrażu otrzymują tutaj szereg dodatkowych udogodnień m.in. nowoczesne rozwiązania smart - elektroniczne zamki, dedykowaną recepcję z usługami concierge, ochronę i monitoring, strefę fitness, pomieszczenie do przechowywania bagażu, czy pralnię samoobsługową. Klimatyzowana sala konferencyjna będzie idealnym miejscem do organizowania kameralnych spotkań biznesowych lub prywatnych. W całym budynku przewidziano ekologiczne rozwiązania, m.in. panele fotowoltaiczne obniżające rachunki za prąd w częściach wspólnych.

Piętro budynku przeznaczone jest na centrum medyczne z oddzielnym wejściem, a pomieszczenia na parterze zajmą sklepy i lokale usługowe.

Forma i styl

Modern Space to nowoczesne lokale zarówno dla młodych ludzi, jak i inwestorów pragnących bezpiecznie i korzystnie ulokować swój kapitał. Budynki inwestycji łączą estetyczne walory modernistycznej architektury z optymalną funkcjonalnością wnętrz. Projektanci zadbali o to, aby każdy metr kwadratowy lokalu jak najlepiej służył jego użytkownikom. Stonowane barwy utrzymane w odcieniach szarości, bieli i beżu świetnie współgrają z każdym krajobrazem. Nowoczesny wygląd inwestycji z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym projekty dynamiczne.

Inwestycja Modern Space znajduje się na Starych Włochach, ul. Budki Szczęśliwickie (5.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Robyg S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Modern Space w sprzedaży jest 36 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 89 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 29 do 34 m2 (34 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 (1 mieszkanie)
 • 4-pokojowe o powierzchni 89 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Robyg S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, usługi concierge, recepcja, usługi w budynku, sala fitness
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 36 mieszkań w tym 36 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 29 do 89 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Modern Space znajduje się 35 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Mikroapartamenty na mapie stolicy wyróżnia ich doskonałe położenie niedaleko Centrum, na styku Woli, Ochoty i Włoch. To lokale świetnie skomunikowane z każdą częścią Warszawy! Lokatorzy Modern Space łatwo i szybko dotrą do pracy, na uczelnię, na lotnisko im. Chopina z przystanku kolejki do którego spacer zajmuje jedynie 6 minut. W pobliżu znajdują się również centra rozrywki i galerie handlowe: Blue City oraz Reduta. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość biurowców - to gwarancja najmu przez długie lata! Inwestycja Modern Space zlokalizowana jest obok osiedla City Sfera, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego w Warszawie. Okoliczna zieleń i park zapewniają mieszkańcom nie tylko czyste powietrze, ale również relaks i odpoczynek.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Modern Space?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Modern Space mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Modern Space znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP WKD Al. Jerozolimskie 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Modern Space znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Modern Space znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Terapeutyczne Mądre Główki w odległości 170 m, Szkoła Podstawowa Mikroszkoła Włochy w odległości 390 m.

Data publikacji: 17.01.2020
Data aktualizacji: 17.11.2021
Robyg S.A. logo

Robyg S.A.

Justyna Piech

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

02-463 Warszawa | ul. Wiktoryn 6

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: