Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 40,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Powierzchnia
41 m²
Pokoje
2
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:AK/A/C/0/3
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:41 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 3 m², ogródek o powierzchni 11 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Królewskie, w której dostępnych jest jeszcze 26 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Królewskie przy ulicy na Błoniach Wilanowskich, ul. Oś Królewska (8.2 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 79 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 50 o powierzchni od 34 do 121 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Apartamenty Królewskie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu AK/A/C/0/3 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Królewskie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 26 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Królewskie

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

W odległości 250 metrów od inwestycji Apartamenty Królewskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Oś Królewska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Królewskie znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mini HARVARD w odległości 400m, Przedszkole "W Pustyni I W Puszczy" w odległości 500m, Akademia Uśmiechu. Zakład Obsługi Jednostek Edukacyjnych Sp. z o.o. w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Ośrodek Integracji Sensorycznej Trampolina, w odległości 300 m znajduje się CITYMED Przychodnia Lekarzy Rodzinnych, w odległości 400 m znajduje się Centrum Medyczne Unicare - Ginekologia i Położnictwo.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 650 m znajduje się Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, w odległości 750 m znajduje się Centrum Opatrzności Bożej, w odległości 1000 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Park Ostoja Wilanów, w odległości 400 m znajduje się ThaiSun, w odległości 500 m znajduje się Ogrody Przyszłości. Magdalena Szumińska.

Data publikacji: 06.06.2019

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie