Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 69,7 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg Grupa Deweloperska

Powierzchnia
70 m²
Pokoje
3
Piętro
2

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:J3.2M04
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:70 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 8 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Zielony Widok, w której dostępne są jeszcze 43 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zielony Widok przy ulicy na Jasieniu, ul. Lawendowe Wzgórze (6.2 km od centrum Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.

Cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 214 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 86 o powierzchni od 29 do 86 m², w budynkach jest od 3 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Zielony Widok jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu J3.2M04 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg Grupa Deweloperska przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Zielony Widok to kameralne osiedle willi miejskich otoczonych starannie skomponowaną zielenią, położone w południowej części Gdańska, u zbiegu ulic Lawendowe Wzgórze i Turzycowej.Jego największym atutem jest malowniczy widok rozpościerający się na otaczający osiedle park oraz niska, kameralna zabudowa (maksymalnie 5 pięter) dająca duże poczucie prywatności.W sąsiedztwie osiedla znajduje się pełna infrastruktura, przedszkole, szkoła, sklepy. W sąsiedztwie inwestycji powstaje pętla tramwajowa, która zapewni szybki dojazd do dowolnego miejsca w Gdańsku. Inwestycja powstaje z myślą o osobach poszukujących spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do zamieszkania z rodziną.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Zielony Widok, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 43 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Zielony Widok

Szkoła Przedszkole Sklepy, usługi Powstająca pętla tramwajowa Restauracje

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

W odległości 450 metrów od inwestycji Zielony Widok znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Szadółki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Widok znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Baśniowa Akademia w odległości 1000m, Mali Przyjaciele w odległości 1250m, Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe w odległości 1600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Apteka Jabłoniowa, w odległości 500 m znajduje się Clinica Vitae.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1350 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Krzysztofa, w odległości 1400 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. bł. Doroty z Mątów, w odległości 1800 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Kingi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Just Dance - Szkoła tańca, w odległości 750 m znajduje się Tiger Gym, w odległości 1250 m znajduje się Good Luck Club.

Data publikacji: 19.06.2019

Data aktualizacji: 05.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie