Wiśniowa Aleja

6 zdjęć

Wiśniowa Aleja

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

52,08 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Strona świata

Strona świata

wschód, zachód, północ

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

F.1M07

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (58 miejsc) : Zakup nie jest obowiązkowy
  • miejsca postojowe podziemne (142 miejsca) : garaż w bryle budynku. Zakup nie jest obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, winda, inteligentny dom, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 370 m

Przystanek Autobusowy - 300 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 obiekt sportowy, 1 placówka edukacyjna, 2 sklepy, 4 place zabaw

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,1 m² znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej Wiśniowa Aleja na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Czereśniowa (4.8 km od centrum Gdańska).

Inwestycja została zrealizowana przez Robyg.

Cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 132 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 49 ofert o powierzchni od 40 do 85 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Wiśniowa Aleja jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu F.1M07 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód, północ.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Robyg przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Zamieszkaj przy Wiśniowej Alei

Urokliwa, osiedlowa ścieżka, pokryta różowymi płatkami kwiatów, otoczona mnóstwem kwitnących wiśni, soczystych zielonych krzewów i kolorowych kwiatów – taka aura czeka na Ciebie na osiedlu Wiśniowa Aleja.

Inwestycję tworzy sześć 3-piętrowych, nowoczesnych budynków położonych na gdańskim Ujeścisku przy ulicy Czereśniowej. To kameralne osiedle willi miejskich łączących w sobie wysoki standard w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Inwestycja wyróżniać się będzie niecodziennie zaprojektowanymi terenami zielonymi z drzewkami owocowymi i bogatymi nasadzeniami.

Wiśniowa Aleja odpowiadać będzie zarówno rodzinom z dziećmi jak i singlom, którym zależy na sprawnej komunikacji z centrum miasta. To wyjątkowe miejsce dające poczucie komfortu i spotkania z naturą każdego dnia.

Twoje miejsce do życia i wypoczynku

Przestronne, słoneczne mieszkania o ponadstandardowej wysokości, zróżnicowane metraże, panoramiczne okna, indywidulanie zaprojektowane części wspólne budynków, ustawne, duże balkony oraz dostępne na terenie osiedla miejsca do relaksu i plac zabaw zadowolą wszystkich, dla których ważna jest wygoda oraz czas dla siebie i bliskich.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wiśniowa Aleja, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 13 podobnych nowych mieszkań.

Robyg logo

W sprzedaży 690 nieruchomości w 12 inwestycjach

10 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 35 inwestycjach

Data publikacji: 18.01.2022
Data aktualizacji: 03.01.2023

Inwestycje w pobliżu na Ujeścisku-Łostowicach

Oferty na Ujeścisku-Łostowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: