Początek Piątkowo G1 G2

Mieszkania na sprzedaż ul. Zygmunta Wojciechowskiego, oferowane bezpośrednio przez

ROBYG

Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Zygmunta Wojciechowskiego 7

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Początek Piątkowo G1 G2

3 zdjęcia

Początek Piątkowo G1 G2
Początek Piątkowo G1 G2
Początek Piątkowo G1 G2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 153 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Na tętniącym życiem Piątkowie, przy ulicy Wojciechowskiego, znajduje się inwestycja o nazwie Początek Piątkowo.

Jest to miejsce szczególnie atrakcyjne dla osób ceniących sobie lokalizację blisko rozległych terenów zielonych, dobry dojazd komunikacją miejską, bezpieczną okolicę i wyjątkową jakość mieszkania.

Ponadczasowy design, zaprojektowane przez architekta wnętrza wysokiej klasy części wspólne, a przede wszystkim wyższy standard wykonania sprawiają, że Początek Piątkowo to miejsce, w którym każdy będzie czuł się dobrze.

Na osiedlu nie zabraknie przestrzeni na poranny jogging, trening na siłowni czy spędzenie beztroskich chwil z najmłodszymi na placu zabaw.

Inwestycja Początek Piątkowo G1 G2 znajduje się na Piątkowie, ul. Zygmunta Wojciechowskiego 7 (4.4 km od centrum Poznania), jest realizowana przez ROBYG.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 153 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Początek Piątkowo G1 G2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ROBYG przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Początek Piątkowo G1 G2?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Początek Piątkowo G1 G2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2230 metrów od inwestycji Początek Piątkowo G1 G2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Podolany.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Początek Piątkowo G1 G2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Początek Piątkowo G1 G2 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 148 "Mali Europejczycy" w odległości 300 m, Akademia Edukacji Montessori Małpi Gaj w odległości 800 m, Zespół Szkół nr 7 w odległości 870 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Początek Piątkowo G1 G2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 140 m, Moja Stomatologia Clinic + w odległości 410 m, MedPolonia w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Początek Piątkowo G1 G2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Odido, w odległości 150 m znajduje się ABC, w odległości 190 m znajduje się Tu Się Piecze.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Początek Piątkowo G1 G2 w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się Laser Tag Poznań, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.07.2023
Data aktualizacji: 07.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: