Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 68,6 m²

- DLA BUDYNKU B CENA OD 10500,00 ZŁ ZA M2 BRUTTO

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg Grupa Deweloperska

Powierzchnia
69 m²
Pokoje
3
Piętro

Termin oddania

1 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:C.0M06
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:69 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:262 cm wysokości.
Piętro:informacja u dewelopera.
Strony świata:widok z okien jest na południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Nadmotławie Apartments, w której dostępne są jeszcze 22 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nadmotławie Apartments w Śródmieściu przy ul. Sienna Grobla (1.4 km od centrum Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których znajdują się nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 70 o powierzchni od 27 do 89 m², w budynkach jest od 3 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Nadmotławie Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.0M06 znajduje się na null piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 262 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg Grupa Deweloperska przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Mieszkania nad Motławą !Nadmotławie Apartments to prestiżowa inwestycja w pierwszej linii od rzeki Motławy, skierowana do osób ceniących komfort i wygodę, poszukujących luksusowego miejsca do mieszkania. Przestronne, przeszklone balkony z widokiem na rzekę i panoramę Starego Miasta oraz bliskość Mariny to niezaprzeczalny wyróżnik inwestycji. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców luksusowe foyer z portierem, sala klubowa, a także strefa fitness. Inwestycję wyróżnia wysoki standard wykończenia, innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE PLATINUM.W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, a także galeria handlowa, restauracje, markety i siłownie. Inwestycja posiada bezpośredni dostęp do wody, a kilkaset metrów od niej znajduje się Marina na Stępce – jedna z dwóch przystani położonych najbliżej gdańskiej starówki.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nadmotławie Apartments, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 22 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Nadmotławie Apartments

Stare Miasto Restauracje, sklepy Kładka na Ołowiankę Żuraw Gdański Galeria handlowa Przychodnie Kino Siłownia

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

W odległości 450 metrów od inwestycji Nadmotławie Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Głęboka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nadmotławie Apartments znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 41 Plastusiowo w odległości 550m, Przedszkole nr 31 w odległości 650m, Szkoły Ekonomiczno - Handlowe im. Macierzy Szkolnej w Gdańsku w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Apteka im. Heweliusza, w odległości 950 m znajduje się Apteka Na Przeróbce Dbam o zdrowie, w odległości 950 m znajduje się Apteka Staromiejska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 43, w odległości 700 m znajduje się Muzeum Poczty Polskiej - Oddział Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, w odległości 700 m znajduje się Muzeum Techniki i Elektroniki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Obiekt MOSIR, w odległości 1600 m znajduje się Armada - centrum sportowe.

Data publikacji: 08.03.2018

Data aktualizacji: 02.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie