Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 92,4 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg Grupa Deweloperska

Powierzchnia
92 m²
Pokoje
1
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:R1.0U01
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:92 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Strony świata:widok z okien jest na zachód, północ.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Morenova R1, w której dostępnych jest jeszcze 6 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 92 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Morenova R1 na Siedlcach przy ul. Rakoczego (3.4 km od centrum Gdańska). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 7 z nich jest obecnie dostępnych na sprzedaż.

Obiekt posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne. Inwestycja Morenova R1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu R1.0U01 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg Grupa Deweloperska przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Lokal usługowy o powierzchni 761,51m2 w doskonałej lokalizacji na Morenie.Idealna lokalizacja na otwarcie biznesu z możliwością dokupienia miejsc postojowych.Inwestycja jest wyśmienicie zlokalizowana –9 minut do centrum Gdańska i 10 minut do Trójmiejskiej Obwodnicy. W pobliżu znajduje się przestanek tramwajowy oraz autobusowy a także Centrum Handlowe, kino.

Lokalizacja inwestycji Morenova R1

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

W odległości 150 metrów od inwestycji Morenova R1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Piekarnicza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Morenova R1 znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Żłobek Wesoła Wyspa w odległości 700m, Przedszkole Martolandia w odległości 750m, Smyk - Ognisko Przedszkolne w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Intermedica Sp. z o.o., w odległości 700 m znajduje się Apteka Arnika Apteka Dobrych Cen, w odległości 850 m znajduje się Apteka św. Jana.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 950 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Franciszka z Asyżu, w odległości 950 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Maksymiliana Kolbe, w odległości 950 m znajduje się Galeria Twórczego Rozwoju 'LUSTRO' - centrum edukacyjne.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się AKTYWNE Lady Fitness Club, w odległości 1150 m znajduje się Aquarius Fitness & Wellness, w odległości 1450 m znajduje się Pro Active Fitness.

Data publikacji: 13.02.2019

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie