Kamienica Zamkowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezResteks Dom Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Koszary(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż tczewski, Tczew, ul. Tczewskich Saperów (0.4 km od centrum Tczewa)
  Ceny od: 5 900 brutto/m2
  Nowe Koszary
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 41 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Home - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Najnowsza inwestycja Kamienica Zamkowa to nowoczesne luksusowe apartamenty na sprzedaż, położone w samym sercu Bulwaru Nadwiślańskiego w Tczewie. Atrakcyjna lokalizacja z zachwycającym widokiem na Wisłę oraz na zabytkowe Mosty Tczewskie nadaje tej inwestycji prestiżowego charakteru. Kamienica Zamkowa wielorodzinny 5-piętrowy prestiżowy budynek, oferujący pięć klatek i 136 zróżnicowanych apartamentów o powierzchniach od 25m2 do 219m2. Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne tarasy lub loggie zapewniające piękne widoki, a w kondygnacji pierwszego piętra dostęp do ogródka w formie Patio. W każdej klatce na dwóch ostatnich ostatnich kondygnacjach zaprojektowane są mieszkania dwupoziomowe, natomiast parter jest przeznaczony na lokale usługowe. To są jedne z wielu zalet wyróżniających naszą inwestycję klasy Premium, dające gwarancję satysfakcji najbardziej wymagającym mieszkańcom.

Inwestycja Kamienica Zamkowa znajduje się w Tczewie, ul. Bulwar Wiślany (1.6 km od centrum Tczewa), została zrealizowana przez dewelopera Resteks Dom Sp. z o.o..

Inwestycja Kamienica Zamkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Zamkowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 223 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Resteks Dom Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Zamkowa

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

Komunikacja

W Tczewie krzyżuje się szereg istotnych szlaków drogowych i kolejowych. Miasto przecina droga krajowa nr 91 i wojewódzka nr 224. Ok. 2 km na południe biegnie droga krajowa nr 22, a niespełna 5 km na zachód - autostrada A1, będąca częścią europejskiej trasy E75. Prężnie działa tu transport kolejowy, oferujący połączenia m.in. z Austrią i Niemcami. Dzięki przepływającej Wiśle, drogą wodną Tczew łączy się z Warszawą i Brześciem. W granicach regularnie kursuje 13 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Zamkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Kamienica Zamkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zamkowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Zamkowa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: FONTANNA MARZEŃ Prywatna Szkoła Podstawowa w Tczewie w odległości 340 m, Zespół Szkół Katolickich w Tczewie w odległości 420 m, Katolicka Szkoła podstawowa w Tczewie w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Zamkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Hospicjum w Tczewie w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Zamkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Delikatesy, w odległości 410 m znajduje się Taja, w odległości 450 m znajduje się Sambor.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Zamkowa w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.07.2019

Data aktualizacji: 19.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie