Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 57,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Republika Wnętrz - Grupa

Cena: 345 143 zł

Rata kredytu wynosi 1549 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
58 m²
Pokoje
3
Piętro
3

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:C 3.2
Ceny mieszkań: 345 143 zł5 990 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:58 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 7 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (98 miejsc).
Komórki lokatorskie:dostępne (34).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Supernova, w której dostępnych jest jeszcze 20 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Supernova przy ulicy na Muchoborze Wielkim, ul. Gagarina (7.3 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Republika Wnętrz - Grupa.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 87 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 26 o powierzchni od 50 do 88 m², w budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Supernova jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C 3.2 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Republika Wnętrz - Grupa przewidział: miejsca postojowe podziemne (98 miejsc).

Cena ofertowa mieszkania wynosi 345 143 zł (5 990 zł/m²).

SUPERNOVA – to wyjątkowa inwestycja położona na Muchoborze Wielkim, przy ul. Gagarina skierowana do wymagających klientów, wyróżniająca się elegancką i nowoczesną architekturą. Podział przestrzeni został tak zaprojektowany, aby spełnić oczekiwania singli, par i rodzin z dziećmi. Budynek podzielony został na 9 segmentów z wygodnymi windami, co nadaje inwestycji kameralnego charakteru. Położenie w drugiej linii zabudowy od głównej ulicy zapewnia ciszę i spokój, a wewnętrzne patio z placem zabaw i miejscami do wypoczynku, da mieszkańcom własną przestrzeń także na zewnątrz.Szczególną uwagę zwróciliśmy na to, aby układy pomieszczeń dawały przyszłym mieszkańcom komfort, przestrzeń i ergonomię. Lokale na parterze będą posiadały zielone ogródki,a każde z mieszkań na wyższych piętrach jeden, dwa, a nawet trzy balkony. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano 98 miejsc parkingowych oraz 34 komórki lokatorskie. Nowoczesny styl architektury budynku uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu na elewacji nie tylko tynków w stonowanej kolorystyce, ale także ozdobnych płyt, które całościowo współgrają z przeszkleniami i wykończeniem balkonów. Klatki schodowe oraz części wspólne budynku utrzymane są w spokojnych, klasycznych barwach, które idealnie komponują się z elewacją zewnętrzną.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Supernova, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 20 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Supernova

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 550 metrów od inwestycji Supernova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Muchobór Wielki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Supernova znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 22 w odległości 600m, Przedszkole 58 w odległości 1700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Remedis sp.j. NZOZ, w odległości 750 m znajduje się Reh-Med Sp. z o.o., w odległości 1100 m znajduje się Pharma Apteki Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się FORMATY KLUB, w odległości 650 m znajduje się Św. Michała Archanioła.

Data publikacji: 23.05.2017

Data aktualizacji: 18.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie