Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 163 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Republika Wnętrz - Grupa

Cena: 912 744 zł

Rata kredytu wynosi 4098 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
163 m²
Pokoje
1
Piętro

Termin oddania

1 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A 0.U
Ceny lokali użytkowych: 912 744 zł5 600 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:163 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Sołtysowicka 21C.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 163 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Sołtysowicka 21C na Karłowicach przy ul. Sołtysowicka 21C (4.4 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Republika Wnętrz - Grupa.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 1 z nich jest obecnie dostępn na sprzedaż.

Obiekt posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Sołtysowicka 21C jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu A 0.U znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Republika Wnętrz - Grupa przewidział również: miejsca postojowe podziemne (24 miejsca). Cena ofertowa lokalu użytkowego wynosi 912 744 zł, (5 600 zł/m²).

Nasza nowa inwestycja to 250 mikro mieszkań o powierzchniach od 14,5 m2 do 45 m2. Są to głównie lokale składające się z niewielkiego przedpokoju, łazienki i pokoju z aneksem kuchennym. Część mieszkań posiada balkony. Przygotowaliśmy także kilka lokali dwupokojowych, wszystkie z aneksami kuchennymi w każdym z pokoi. Budynek oferuje pralnię samoobsługową i hol z recepcją, a dla zmotoryzowanych garaż podziemny.Funkcjonalne lokale o małych metrażach gwarantują zyski z najmu długo i krótkoterminowego. W bardzo atrakcyjnej cenie można zakupić nową nieruchomość w świetnej lokalizacji i nowoczesnym, eleganckim budynku.Kupując mikro mieszkanie klient nabywa prawo własności nieruchomości lokalowej wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, czyli we własności gruntu i częściach wspólnych budynku.

Lokalizacja inwestycji Sołtysowicka 21C

Wrocławskie osiedle Karłowice to miejsce pełne zieleni, lubiane przez mieszkańców za bliskość centrum, z pełnym zapleczem usługowym i doskonałą komunikacją. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Instytut Filozofii, Instytut Socjologii, Instytut Studiów Międzynarodowych, Wydział Nauk Społecznych oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KOSZAROWA (Uniwersytet) (23725).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu Wydział Sportu w odległości 550m, Przedszkole Nr 70 w odległości 700m, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Pod Złotym Sercem. Apteka, w odległości 1100 m znajduje się Amicus. Apteka, w odległości 1300 m znajduje się Psie Pole Sp. z o.o. Zakład opieki zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się ZAKŁAD NARODOWY IM. OSSOLIŃSKICH, w odległości 300 m znajduje się UW WYDZ. NAUK SPOŁECZNYCH BIBLIOTEKA, w odległości 600 m znajduje się UW WYDZ. MII INSTYTUT INFORMATYKI BIBLIOTEKA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Robson. Kościuk R., w odległości 1300 m znajduje się Klub Sportowy Baseball, w odległości 1350 m znajduje się Toya Golf & Country Club Wrocław.

Data publikacji: 14.01.2019

Data aktualizacji: 15.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie