Apartament na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 18,5 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Republika Wnętrz - Grupa

Cena: 126 930 zł netto

Rata kredytu wynosi 569 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
19 m²
Pokoje
1
Piętro
3

Termin oddania

1 kw. 2021

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Sołtysowicka 21C jest 249 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B3.3
Ceny apartamentów (netto): 126 930 zł6 850 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:19 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Sołtysowicka 21C, w której dostępnych jest jeszcze 207 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 1 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 19 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Sołtysowicka 21C na Karłowicach przy ul. Sołtysowicka 21C (4.4 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Republika Wnętrz - Grupa.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 250 nowych apartamentów, na sprzedaż pozostaje 249 o powierzchni od 15 do 43 m², w budynku jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Sołtysowicka 21C jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu B3.3 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajduje się 1 pokój, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Republika Wnętrz - Grupa przewidział: miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).

Cena ofertowa apartamentu wynosi 126 930 zł (6 850 zł/m²).

Nasza nowa inwestycja to 250 mikro mieszkań o powierzchniach od 14,5 m2 do 45 m2. Są to głównie lokale składające się z niewielkiego przedpokoju, łazienki i pokoju z aneksem kuchennym. Część mieszkań posiada balkony. Przygotowaliśmy także kilka lokali dwupokojowych, wszystkie z aneksami kuchennymi w każdym z pokoi. Budynek oferuje pralnię samoobsługową i hol z recepcją, a dla zmotoryzowanych garaż podziemny.Funkcjonalne lokale o małych metrażach gwarantują zyski z najmu długo i krótkoterminowego. W bardzo atrakcyjnej cenie można zakupić nową nieruchomość w świetnej lokalizacji i nowoczesnym, eleganckim budynku.Kupując mikro mieszkanie klient nabywa prawo własności nieruchomości lokalowej wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, czyli we własności gruntu i częściach wspólnych budynku.

Apartament znajduje się w inwestycji Sołtysowicka 21C, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 207 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Sołtysowicka 21C

Wrocławskie osiedle Karłowice to miejsce pełne zieleni, lubiane przez mieszkańców za bliskość centrum, z pełnym zapleczem usługowym i doskonałą komunikacją. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Instytut Filozofii, Instytut Socjologii, Instytut Studiów Międzynarodowych, Wydział Nauk Społecznych oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KOSZAROWA (Uniwersytet) (23725).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu Wydział Sportu w odległości 550m, Przedszkole Nr 70 w odległości 700m, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Pod Złotym Sercem. Apteka, w odległości 1100 m znajduje się Amicus. Apteka, w odległości 1250 m znajduje się Psie Pole Sp. z o.o. Zakład opieki zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się ZAKŁAD NARODOWY IM. OSSOLIŃSKICH, w odległości 300 m znajduje się UW WYDZ. NAUK SPOŁECZNYCH BIBLIOTEKA, w odległości 600 m znajduje się UW WYDZ. MII INSTYTUT INFORMATYKI BIBLIOTEKA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Robson. Kościuk R., w odległości 1300 m znajduje się Klub Sportowy Baseball, w odległości 1350 m znajduje się Toya Golf & Country Club Wrocław.

Data publikacji: 14.01.2019

Data aktualizacji: 05.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie