Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 43,2 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Repiński Sp. z o.o.

Powierzchnia
43 m²
Pokoje
2
Piętro
3

Termin oddania

1 kw. 2020

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 0 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B3/23
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:43 m², w tym 43 m² to powierzchnia użytkowa
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Wzgórze Moniuszki.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Moniuszki przy ulicy w Kościerzynie, ul. Stanisława Moniuszki 13-15 (39.9 km od Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Repiński Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których znajdują się nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 0 o powierzchni od 43 do 70 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Wzgórze Moniuszki jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B3/23 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Repiński Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 241 808 zł (5 600 zł/m²).

Wzgórze Moniuszki to świetna propozycja dla osób, które szukają spokoju w atrakcyjnej lokalizacji za rozsądną cenę. Podobnie jak w naszych poprzednich projektach podnosząc mieszkańcom komfort życia zapewniamy innowacyjny standard wykończenia przestrzeni wspólnej. Tj. poczucie domostwa. W naszym budownictwie kontynuujemy trend nowatorskich układów mieszkań z przestrzenią otwartą oraz rozwiązań architektonicznych, w których oferujemy przestronne wnętrza z możliwością indywidualnej aranżacji.Do dyspozycji w budynkach B1 oraz B2 znajdować się będzie różnorodna struktura mieszkań, o maksymalnym wykorzystaniu funkcji mieszkania. Tj.• jednopokojowe o metrażu ok. 31 m2,• dwupokojowe o pow. ok. 38 – 45 m2,• trzypokojowe o pow. ok. 54 – 59 m2,• czteropokojowe o pow. ok. 69 m2.Lokale mieszkalne rozmieszczone będą na 4 kondygnacjach połączonych cichobieżną windą z podziemną halą garażową, gdzie również znajdują się dodatkowe pomieszczenia przy garażowe i komórki lokatorskie. Każde z mieszkań posiada balkon, na parterze taras. 75% mieszkań parterowych, będą posiadały własne ogródki przydomowe. Niski czynsz, ogrzewanie miejskie, mieszkania z indywidualnym opomiarowaniem w liczniki na wodę ciepłą, zimną i ogrzewanie miejskie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wzgórze Moniuszki.

Lokalizacja inwestycji Wzgórze Moniuszki

Województwo pomorskie ze stolicą Gdańsku zajmuje powierzchnię 18 310,34 kilometrów kwadratowych. Logo województwa przedstawia maszerującego człowieka - głowę stanowi słońce, które symbolizuje radość, energię i rozwój, fala, stanowi ręce, które podkreślają dynamikę województwa, wypoczynek i dynamikę, zaś strzałka stanowi ręce, które symbolizują kurs, jako kierunek północny, namiot, jako symbol turystyki lub dach jako symbol opieki i gościnności. Pod względem ukształtowania województwo pomorskie jest terenem wybitnie nizinnym. Jego najwyższy punkt - Wieżyca liczy 329 m.n.p.m., zaś najniższy znajdujący się w Raczkach Elbląskich -2 m.p.p.m.

Komunikacja

W odległości 1200 metrów od inwestycji Wzgórze Moniuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec autobusowy.

Data publikacji: 13.06.2019

Data aktualizacji: 13.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie