Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 58,2 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Repiński Sp. z o.o.

Powierzchnia
58 m²
Pokoje
3
Piętro
3

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 0 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B3/24
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:58 m², w tym 58 m² to powierzchnia użytkowa
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 9 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Wzgórze Moniuszki.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Moniuszki przy ulicy w Kościerzynie, ul. Stanisława Moniuszki 13-15 (39.9 km od Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Repiński Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których znajdują się nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 0 o powierzchni od 43 do 70 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Wzgórze Moniuszki jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B3/24 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Repiński Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 314 010 zł (5 400 zł/m²).

Wzgórze Moniuszki to świetna propozycja dla osób, które szukają spokoju w atrakcyjnej lokalizacji za rozsądną cenę. Podobnie jak w naszych poprzednich projektach podnosząc mieszkańcom komfort życia zapewniamy innowacyjny standard wykończenia przestrzeni wspólnej. Tj. poczucie domostwa. W naszym budownictwie kontynuujemy trend nowatorskich układów mieszkań z przestrzenią otwartą oraz rozwiązań architektonicznych, w których oferujemy przestronne wnętrza z możliwością indywidualnej aranżacji.Do dyspozycji w budynkach B1 oraz B2 znajdować się będzie różnorodna struktura mieszkań, o maksymalnym wykorzystaniu funkcji mieszkania. Tj.• jednopokojowe o metrażu ok. 31 m2,• dwupokojowe o pow. ok. 38 – 45 m2,• trzypokojowe o pow. ok. 54 – 59 m2,• czteropokojowe o pow. ok. 69 m2.Lokale mieszkalne rozmieszczone będą na 4 kondygnacjach połączonych cichobieżną windą z podziemną halą garażową, gdzie również znajdują się dodatkowe pomieszczenia przy garażowe i komórki lokatorskie. Każde z mieszkań posiada balkon, na parterze taras. 75% mieszkań parterowych, będą posiadały własne ogródki przydomowe. Niski czynsz, ogrzewanie miejskie, mieszkania z indywidualnym opomiarowaniem w liczniki na wodę ciepłą, zimną i ogrzewanie miejskie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wzgórze Moniuszki.

Lokalizacja inwestycji Wzgórze Moniuszki

Województwo pomorskie ze stolicą Gdańsku zajmuje powierzchnię 18 310,34 kilometrów kwadratowych. Logo województwa przedstawia maszerującego człowieka - głowę stanowi słońce, które symbolizuje radość, energię i rozwój, fala, stanowi ręce, które podkreślają dynamikę województwa, wypoczynek i dynamikę, zaś strzałka stanowi ręce, które symbolizują kurs, jako kierunek północny, namiot, jako symbol turystyki lub dach jako symbol opieki i gościnności. Pod względem ukształtowania województwo pomorskie jest terenem wybitnie nizinnym. Jego najwyższy punkt - Wieżyca liczy 329 m.n.p.m., zaś najniższy znajdujący się w Raczkach Elbląskich -2 m.p.p.m.

Komunikacja

W odległości 1200 metrów od inwestycji Wzgórze Moniuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec autobusowy.

Data publikacji: 02.04.2019

Data aktualizacji: 13.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie