Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 59,4 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Remex

Powierzchnia
59 m²
Pokoje
1
Piętro
parter

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A1
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:59 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Spółdzielcza 24, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Spółdzielcza 24 przy ulicy w Mińsku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza 24 (19.8 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Remex.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 91 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 8 o powierzchni od 27 do 80 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Spółdzielcza 24 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A1 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Remex przewidział: miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) oraz miejsca postojowe naziemne.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Spółdzielcza 24, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Spółdzielcza 24

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Spółdzielcza 24 znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Ciuchcia" w odległości 350m, Przedszkole Niepubliczne Funny Kids w odległości 350m, Świat Odkrywców-Przedszkole Niepubliczne w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Pracownia Optyczna Ryżko Joanna i Andrzej s.c., w odległości 250 m znajduje się Na Rogu. Apteka, w odległości 250 m znajduje się Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CENTRUM).

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, w odległości 350 m znajduje się El Projekt. Pracownia architektury wnętrz, w odległości 550 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim Filia nr 2.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Yasmine Salon & SPA, w odległości 550 m znajduje się Pas a Pas. Fitness, siłownia, kosmetyka, sauna, taniec, paznokcie, w odległości 600 m znajduje się Hotel Partner.

Data publikacji: 27.03.2019

Data aktualizacji: 27.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie