Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 64,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Remex

Powierzchnia
64 m²
Pokoje
3
Piętro
2

Termin oddania

2 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B55
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:64 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap, w której dostępnych jest jeszcze 6 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Nowomińskie II etap przy ulicy w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego 2 (19.5 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Remex.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 66 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 28 o powierzchni od 31 do 89 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Nowomińskie II etap jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B55 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Remex przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Osiedle Nowomińskie II etapNiebawem rozpoczniemy budowę II etapu Osiedla Nowomińskiego przy ulicach Kazikowskiego i Daszyńskiego.W II etapie powstanie 66 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29m2 do 103m2 i funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. W ofercie budynku, na parterze będą liczne lokale usługowe od 51m2 do 143m2 z dużymi witrynami i indywidualnym miejscem na reklamę. Po niewątpliwym sukcesie pierwszego etapu jesteśmy pewni, że Osiedle Nowomińskie to jedyna taka inwestycja w Mińsku Mazowieckim. Nasi zadowoleni klienci potwierdzą, że nowoczesna architektura, funkcjonalne rzuty mieszkań i wysoki standard inwestycji to nie tylko obietnice.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap

- 2 minuty od dworca PKP, PKS - w pobliżu liczne placówki oświatowe, sklepy, usługi - 5 minut do galerii handlowej

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mińsku Mazowiecki w odległości 300m, Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim w odległości 350m, Przedszkole Niepubliczne Funny Kids w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Choroszy-Grzesiak Elżbieta. Praktyka lekarska specjalistyczna, w odległości 150 m znajduje się Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CENTRUM), w odległości 150 m znajduje się Centrum Przychodnia. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 300 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim Filia nr 2, w odległości 350 m znajduje się Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, w odległości 450 m znajduje się Muzeum 7 Pułku Ułanów Lubelskich.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Yasmine Salon & SPA, w odległości 550 m znajduje się Hotel Partner, w odległości 800 m znajduje się Pas a Pas. Fitness, siłownia, kosmetyka, sauna, taniec, paznokcie.

Data publikacji: 27.03.2019

Data aktualizacji: 29.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie