Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 61,1 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Remex

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Zapytaj o cenę

 • Powierzchnia

  61,1 m2

 • Pokoje

  2

 • Piętro

  4

 • Termin oddania

  2 kw. 2021

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: A40
Cena (brutto):
Zapytaj o cenę
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Pokoje: 2 pokoje
Powierzchnia: 61,07 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Kuchnia: informacja u dewelopera.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro: 4 piętro
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Komórka lokatorska: dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: Informacja u dewelopera.
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap, w której dostępnych jest jeszcze 8 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,1 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej Osiedle Nowomińskie II etap przy ul. Kazikowskiego 2 w Mińsku Mazowieckim (19,5 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Remex.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 66 nowych mieszkań , na sprzedaż pozostaje 28 o powierzchni od 31 do 89 m2, w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Nowomińskie II etap jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A40 znajduje się na 4 piętrze, jest 1-poziomowe, a pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Remex przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Osiedle Nowomińskie II etap

Niebawem rozpoczniemy budowę II etapu Osiedla Nowomińskiego przy ulicach Kazikowskiego i Daszyńskiego.

W II etapie powstanie 66 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29m2 do 103m2 i funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. W ofercie budynku, na parterze będą liczne lokale usługowe od 51m2 do 143m2 z dużymi witrynami i indywidualnym miejscem na reklamę. Po niewątpliwym sukcesie pierwszego etapu jesteśmy pewni, że Osiedle Nowomińskie to jedyna taka inwestycja w Mińsku Mazowieckim. Nasi zadowoleni klienci potwierdzą, że nowoczesna architektura, funkcjonalne rzuty mieszkań i wysoki standard inwestycji to nie tylko obietnice.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap, w której dostępnych jest w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych mieszkań .

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap

- 2 minuty od dworca PKP, PKS
- w pobliżu liczne placówki oświatowe, sklepy, usługi
- 5 minut do galerii handlowej

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mińsku Mazowiecki w odległości 300 m, Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim w odległości 350 m, Przedszkole Niepubliczne Funny Kids w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Choroszy-Grzesiak Elżbieta. Praktyka lekarska specjalistyczna, w odległości 150 m Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CENTRUM), w odległości 150 m Centrum Przychodnia. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Meble sosnowe w odległości 100 m, Szafiarka udzież używana w odległości 100 m, Smak Natury. Cukiernia. Pawłowski J. w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Yasmine Salon & SPA w odległości 450 m, Hotel Partner w odległości 550 m, Pas a Pas. Fitness, siłownia, kosmetyka, sauna, taniec, paznokcie w odległości 800 m.

Data publikacji: 27 marca 2019 15:54

Data aktualizacji: 29 kwietnia 2019 15:30

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Remex

Remex

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Remex
  +48 22 ...

  Umów spotkanie

  Osiedle Nowomińskie II etap

  adres biura sprzedaży

  ul. Grobelnego 2 05-300 Mińsk Mazowiecki

  Wybierz datę

  • wtorek

   16

   lipca

  • środa

   17

   lipca

  • czwartek

   18

   lipca

  Zaproponuj inny termin