Alpha Park

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Ceny od: 5 700 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Alpha Park dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
233 m2
Parter
99 m2
Parter
114 m2
Parter
112 m2
Parter
122 m2
Parter
116 m2
Parter
87 m2
Parter
94 m2
Parter
114 m2
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Alpha Park

Opis Inwestycji

Warszawa, Ursus – miejsce dla Twojego biznesu.Gotowe lokale usługowe są zlokalizowane na parterze budynków inwestycji Alpha Park, nowoczesnego osiedla przy ul. Starodęby i Skoroszewskiej. Bliskość Alej Jerozolimskich i obwodnicy sprawia, że osiedle jest znakomicie skomunikowane z innymi częściami Warszawy.Lokale usługowe Alpha Park to idealne miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą kierować swoje usługi przede wszystkim do osób młodych, w tym także rodzin z dziećmi. W okolicy znajdują się m.in. gabinety medyczne i stomatologiczne, salony urody, restauracje, biuro rachunkowe czy sklepy odzieżowe, sklepy spożywcze.Główne zalety:- atrakcyjne ceny od 5700zł/m2 netto-powierzchnie od 86m2 do 233m2- możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym- bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy i pozostałymi częściami miasta (oraz wyjazdy na autostradę i obwodnicę Warszawy).- nowoczesne, rozwijające się osiedle,- lokale łatwo dostępne dla klientów-znajdują się przy głównym ciągu komunikacyjnym (przystanki autobusowe, parkingi zewnętrzne ogólnie dostępne)- mieszkańcy poszukujący kompleksowej oferty na miejscu,- całodobowy monitoring i ochrona,- bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy i pozostałymi częściami miasta (oraz wyjazdy na autostradę i obwodnicę Warszawy).

Inwestycja Alpha Park znajduje się na Skoroszach, ul. Starodęby 8 (9.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera RED Real Estate Development Sp. z o.o..

Inwestycja Alpha Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach posiadających od 8 do 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną.

Aktualnie w inwestycji Alpha Park pozostało na sprzedaż 9 lokali użytkowych o powierzchniach od 87 do 233 metrów kwadratowych w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Deweloper RED Real Estate Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 16 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 365 do 396 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 9 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 87 do 233 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 700 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Alpha Park

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 50 metrów od inwestycji Alpha Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Hassa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Alpha Park znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 200 w odległości 500m, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Bohaterów Warszawy z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie w odległości 550m, Przedszkole nr 200 " Gąski Balbinki" w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Alfa Dent, w odległości 100 m znajduje się FOREVER YOUNG Klinika Medycyny Estetycznej, w odległości 250 m znajduje się Apteka Przyjazna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 750 m znajduje się Biblioteka Skorosze, w odległości 900 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus, w odległości 1050 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa Oblubieńca NMP.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Fitness Klub Holmes Place Skorosze, w odległości 500 m znajduje się Fitness Club S4, w odległości 500 m znajduje się Park Linowy Ursus.

Data publikacji: 15.07.2016

Data aktualizacji: 09.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie