Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 81,9 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Red Co.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Przy Niepodległości lub inne propozycje w Inowrocławiu

Powierzchnia
82 m²
Pokoje
4
Piętro
3
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Najbliższe inwestycje

 • Rąbin Park Etap II(0.4 km dalej)

  inowrocławski, Inowrocław, al. 800-lecia Inowrocławia (29.5 km od Torunia)
  Rąbin Park Etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 32 - 99 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Alstal Dom Sp. z o.o. Sp. k.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:Y54
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:82 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca): Cena: 19000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Przy Niepodległości.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 82 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Przy Niepodległości w Inowrocławiu przy ul. Aleja Niepodległości (29.1 km od Torunia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Red Co..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 107 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 0 o powierzchni 82 m², w budynku jest od 1 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Przy Niepodległości została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu Y54 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Red Co. przewidział: miejsca postojowe podziemne (74 miejsca) oraz miejsca postojowe naziemne.

Główne zalety inwestycji to:• szeroki wybór mieszkań od 33 – 129 m2,• komórki lokatorskie usytuowane na piętrach,• podziemne garaże,• windy w każdej klatce dostępne z poziomu garażu,• stacja uzdatniania wody,• teren ogrodzony.pierwsze mieszkania gotowe już w lipcu!Dobra inwestycjaMamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz obiekt „Przy Niepodległości”. Usytuowany w Inowrocławiu przy al. 800-lecia Inowrocławia 25 to oferta dla każdego, kto pragnie stworzyć unikalne miejsce do życia.Dlatego pragniemy w pełni zdefiniować naszą propozycję, by każdy mógł odnaleźć tu swoje miejsce.Codzienna funkcjonalnośćInwestycja wyróżnia się pośród innych funkcjonalnymi windami, dostępnymi już z poziomu podziemnego garażu. Docenią je szczególnie osoby starsze i rodziny z małymi dziećmi. Różnorodność przestrzeni mieszkalnych pozwala sprostać indywidualnym potrzebom i wymaganiom klientów. Najważniejszym założeniem naszych architektów była ergonomia użytkowa. Z troski o Państwa czas i energię układ przestrzenny mieszkań zakłada maksymalne wykorzystanie powierzchni. Podziemny parking to oszczędność miejsca i zachowanie urody otoczenia. Przestronne klatki schodowe i teren dookoła pozwolą na bezstresowe kontakty z sąsiadami.EfektywnośćJedną z idei przyświecających naszemu projektowi jest elastyczność względem potrzeb mieszkańców. W połączeniu z ekologicznym ociepleniem i pełnym pakietem dostępnych systemów elektronicznych (internet, domofon, telewizja) regulacja rachunków będzie w pełni zależna od Państwa.Wszystkie te przywileje są połączone z bezpieczną okolicą i odgrodzonym terenem posesji, co gwarantuje brak obawy o nieoczekiwane wydatki.ProfilCharakter lokali w budynku „Przy Niepodległości” oddajemy w ręce jego mieszkańców. Przygotowane dla Państwa rozwiązania pozwolą wykreować swoje własne miejsce do życia.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Przy Niepodległości.

Lokalizacja inwestycji Przy Niepodległości

Kompleks mieszkaniowy „Przy Niepodległości” to lokalizacja pozwalająca dotrzeć do każdego wybranego miejsca. Budynek łączy w sobie bliskość centrum miasta z dostępem do uroków kujawskiego krajobrazu. Dwieście metrów na przystanek.Infrastruktura usługowo – handlowa na wyciągnięcie ręki. Zbiornik wodny oraz wieloletnia zieleń pozwalająca na kontakt z naturą. Lokalizacja stworzona dla potrzeb współczesnego mieszkańca miasta.

Inowrocław to ok. 75–tysięczne miasto leżące na Kujawach Zachodnich. Zajmuje obszar 30,42 km2. Forma zabudowy jest tu typowo miejska. Centralnym punktem jest rynek, od którego odchodzą uliczki z XIX-wiecznymi kamienicami. Za nimi znajdują się obszary stricte mieszkalne, w tym osiedla mieszkaniowe z II połowy XXw. Zachód Inowrocławia to głównie tereny uzdrowiskowe z sanatoriami i z tężnią solankową oraz zabudowa mieszkalna i usługowa. Zakłady przemysłowe przeważają na obrzeżach miasta, głównie na południu. Inowrocław zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do pełnej oferty edukacyjnej, medycznej i kulturalnej. Działa tu ponad 20 szkół oraz wydział bydgoskiej Wyższej Szkoły Gospodarki. Jest tu także szpital i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Kujawskie Centrum Kultury dba o rozwój życia kulturalnego w mieście. Rozbudowane jest też zaplecze sportowe i usługowo-handlowe. Znajduje się tu Galeria Solna, w której mieści się ponad 80 sklepów.

Komunikacja

W mieście krzyżują się drogi krajowe nr 15 i 25. Biegną tędy także dwie drogi wojewódzkie (nr 251 i 252). W Inowrocławiu funkcjonuje transport kolejowy pasażerski i towarowy. Znajdują się tu trzy stacje kolejowe. W północno-wschodniej części miasta leży lotnisko tutejszego aeroklubu. Poszczególne dzielnice i osiedla są dobrze skomunikowane, dzięki 13 liniom autobusów miejskich.

W odległości 800 metrów od inwestycji Przy Niepodległości znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stacja Kolejowa Inowrocław - Rąbinek.

Edukacja

W Inowrocławiu funkcjonują trzy żłobki i 13 przedszkoli. Znajduje się tu również 8 szkół podstawowych, w tym jedna katolicka. Ponadto w mieście jest 5 szkół gimnazjalnych i dwa licea ogólnokształcące. Działa także 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Mieści się tu Wydział Zarządzania Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Data publikacji: 30.04.2014

Data aktualizacji: 11.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie