Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 73,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Red Co.

Powierzchnia
73 m²
Pokoje
3
Piętro
3

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:22
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:73 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Leśna 4, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 73 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Leśna 4 przy ulicy w Bydgoszczy, ul. Leśna 4 (1.7 km od centrum Bydgoszczy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Red Co..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 30 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 71 do 73 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Leśna 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 22 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Red Co. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Komfort otwartych przestrzeniObiekt "Leśna 4" w Bydgoszczy jest zwieńczeniem planów wykreowania przestrzeni luksusowej, niosącej mieszkańcom pełnię komfortu użytkowania. Na budynek składa się 30 mieszkań o powierzchni od 43 do 95 m², zaprojektowanych w koncepcji maksymalnego wykorzystania pomieszczeń. Efektem przyjętego podejścia jest poczucie nieskrępowanej, otwartej przestrzeni, potęgowane przynależącymi do wyższych pięter dużymi tarasami. Inwestycja obejmuje 24 miejsca postojowe w hali parkingowej, oraz 4 miejsca w zewnętrznej części kompleksu.Dialog z naturąArchitektura zielona obiektu doskonale realizuje potrzebę dialogu pomiędzy nowoczesną konstrukcją mieszkalną a naturalnym pięknem okolicy. Lokalizacja sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, dla którego idealnym tłem może być pobliski park im. Zbigniewa Załuskiego. Świetna sieć komunikacyjna gwarantuje dogodny i szybki dojazd do kluczowych miejsc w Bydgoszczy.Harmonia i spokójPrzyświecająca nam bezkompromisowość w realizacji inwestycji zaowocowała szerokim spektrum oferty mieszkaniowej. Soczysto zielone trawniki i perfekcyjnie zaprojektowany duży taras, zapewnią Państwu poczucie harmonii i spokoju, a cały kompleks napełnią świeżością. Jesteśmy przekonani, że na Leśnej 4 znajdą Państwo wymarzoną dla siebie przestrzeń w atrakcyjnej cenie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Leśna 4, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Leśna 4

Inwestycja “Leśna 4” to 30 nowych mieszkań w Bydgoszczy, ulokowanych w jednym kompleksie, w bardzo interesującej i dobrze skomunikowanej okolicy. W bliskim sąsiedztwie znajdziecie Państwo liczne placówki oświatowe oraz przychodnie medyczne. Dostępność obiektów sportowych, parku i terenów zielonych sprzyjać będzie aktywnym formom wypoczynku, a bogata oferta gastronomiczna umożliwi wycieczki kulinarne od potraw greckich po przysmaki kuchni orientalnej.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

W odległości 100 metrów od inwestycji Leśna 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gdańska - Artyleryjska.

Data publikacji: 14.11.2017

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie