Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 60,49 m² - numer B.76

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Karpia 22Inwestycja: Karpia 22Deweloper: Red Co.

Karpia 22

7 zdjęć

Karpia 22
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
60,49 m²
Piętro:
4 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Wysokość pomieszczeń:
259 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne: pojedyncze i podwójne w hali garażowej
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku
Udogodnienia
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, rezerwat przyrody
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Karpia 22

Transport

Naramowice - 430 m

Sklepy

Żabka - 390 m

Edukacja

Prywatne Przedszkole Pirata Ferdusia - 330 m

Okolica posiada bogatą ofertę oświatową dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie obiekty sportowe takie jak szkoła tańca, basen czy centrum rekreacyjno-sportowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Dzielnica jest doskonale skomunikowana ze ścisłym centrum miasta.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Red Co. logo

W sprzedaży 243 nieruchomości w 4 inwestycjach

3 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 8 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Karpia 22 na Naramowicach, ul. Karpia 22 (4.6 km od centrum Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez Red Co.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 215 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 1 oferta o powierzchni 60 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Karpia 22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.76 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 259 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Red Co. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Karpia 22 to docelowo kompleks trzech wielorodzinnych obiektów mieszkalnych, usytuowanych na poznańskich Naramowicach. Przestrzeń między budynkami wypełnia uspokajająca zieleń traw i drzew. Kompleks w całość spaja wspólna podziemna przestrzeń parkingowa, połączona z częścią mieszkalną systemem wind.

W niniejszej ofercie proponujemy I etap inwestycji, którym jest jeden budynek mieszkalny z 80-cioma mieszkaniami dwu i trzy pokojowymi o powierzchniach od 42 do 55 m2. Pozostałe dwa budynki kompleksu realizowane będą w II etapie i stanowić będą odrębną ofertę, którą udostępnimy w terminie późniejszym.

Dobrze skomunikowana lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp zarówno do centrum miasta jak i pięknych terenów podmiejskich. Dzielnica jest w fazie intensywnego rozwoju, dynamicznie poszerzając swoją ofertę usługowo-handlową. Okolica obfituje w tereny zielone, sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi. Doskonałym celem pieszych wędrówek może okazać się pobliski Rezerwat przyrody Żurawiniec, a kolacja w restauracji bądź spacer wzdłuż Warty będą idealnym zwieńczeniem udanego wieczoru.

Różnorodność naszej oferty pozwoli Państwu znaleźć wymarzoną przestrzeń. Mieszkania zostały zaprojektowane w koncepcji maksymalnego wykorzystania powierzchni, gwarantującej komfort i satysfakcję z każdej spędzonej w nich chwili. Nowoczesność brył przy akompaniamencie natury przyniesie mieszkańcom poczucie spokoju i harmonii.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Karpia 22.

Data publikacji: 06.11.2017
Data aktualizacji: 25.10.2021
Red Co. logo

Red Co.

Mariusz Sawicki

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Karpia 22, Poznań

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: