Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 18,52 m² - numer A.U33

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Stefanowskiego 24Inwestycja: PlatonDeweloper: Real Development Group

Platon

5 zdjęć

Platon
Termin oddania:
2 kw. 2023
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
18,52 m²
Piętro:
2 piętro
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Udogodnienia
teren ogrodzony, winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Platon

Transport

Radwańska - Wólczańska - 150 m

Sklepy

Żabka - 90 m

Edukacja

BPR Consulting Paulina Zastróżna - 110 m

Sport

Centrum sportowe - 110 m

Zdrowie

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa - 100 m

OTOCZENIE INWESTYCJI: • Politechnika Łódzka • Woonerf Stefanowskiego (w trakcie powstawania) • Hala EXPO i MTŁ • University Business Park • Wojewódzki Szpital im. Rydygiera • Park im. Ks. J. Poniatowskiego • Park im. Klepacza • Zatoka Sportu • Lodowisko Bombonierka UDOGODNIENIA I ATUTY: Biorąc pod uwagę położenie inwestycji, mieszkańcy w kilka minut spacerem przez woonerf dotrą do komunikacji miejskiej, skąd mają możliwość przemieszczenia się w każdą część Łodzi. Lokalizacja inwestycji Platon, to również atut pod względem dostępu do dwóch pięknych, łódzkich parków( im. Klepacza oraz im. Poniatowskiego). Ich sąsiedztwo pozwala na nieograniczoną aktywność na ścieżkach rowerowych, joggingowych lub kortach tenisowych. Ponadto, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także Zatoka Sportu - nowoczesny obiekt sportowy, który zachęca do aktywności olimpijskim basenem, siłowniami czy ścianką wspinaczkową. Mieszkając przy Politechnice Łódzkiej i w pobliżu University Bussines Park (kompleksie będącym łódzką siedzibą takich marek jak Ericsson, DXC czy Fujitsu) zdążymy spokojnie wypić poranną kawę bez obaw o spóźnienie się do pracy czy na zajęcie akademickie.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Real Development Group logo

W sprzedaży 106 nieruchomości w 3 inwestycjach

3 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 17 inwestycjach

Opis oferty

Platon logo

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 18,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Platon w Starym Polesiu, ul. Stefanowskiego 24 (0.9 km od centrum Łodzi).

Inwestycja jest realizowana przez Real Development Group.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 163 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 95 ofert o powierzchni od 17 do 38 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Platon jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.U33 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

Projekt osiedla mieszkaniowego PLATON to realizacja, która powstaje w południowej części centrum Łodzi przy ulicy Stefanowskiego 24 (zmienianej w woonerf), w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej.

Za sprawą lokalizacji oraz wyjątkowej architektury projekt Platon jest zdecydowanie atrakcyjny dla Klientów, którzy poszukują nieruchomości z przeznaczeniem na inwestycyjne mieszkania i lokale usługowe na wynajem.

PLATON to realizacja odpowiadająca na potrzeby mieszkaniowe zarówno osób, które pracują w południowej części centrum miasta, jak również tych, którzy uczą się na pobliskiej uczelni technicznej.

Inwestycja powstaje we współpracy z pracownią DesignLab Group, projektującą mieszkania dostosowane do potrzeb rynku pierwotnego w Łodzi, a także wymagań osób zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości. Efektem naszej współpracy jest zastosowanie absolutnie nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań architektonicznych, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności mieszkań i lokali usługowych. Inwestycję charakteryzuje dbałość o najdrobniejsze detale, które istotnie przekładają się na estetykę całego projektu oraz wartość rynkową nieruchomości.

STRUKTURA LOKALI W INWESTYCJI PLATON:

163 lokale zaprojektowane na 5 kondygnacjach przyciągają mieszkańców, którzy potrzebują mieć wszystko, co istotne w codziennym komfortowym funkcjonowaniu, na wyciągnięcie ręki.

Rozkłady projektowane z priorytetem na funkcjonalność, łączą nowoczesność, minimalizm i bezpieczeństwo, przy zachowaniu najwyższej jakości wykończenia.

• 163 lokale: 96 usługowych, 67 mieszkalnych

• metraże lokali mieszkalnych: 25-37mkw (1 i 2-pokojowe)

• metraże lokali usługowych: 17-38mkw (1 i 2-pokojowe)

• 5 kondygnacji

MIESZKANIA I LOKALE USŁUGOWE W ŁODZI Z PRZEZNACZENIEM INWESTYCYJNYM:

Mieszkania na wynajem, możliwe do nabycia w obiekcie Platon, odpowiadają na potrzebę lokowania środków w najpewniejszy dziś produkt inwestycyjny na rynku, jakim są nieruchomości.

Dlatego inwestorzy znajdą tu zarówno jednopokojowe kawalerki z aneksem kuchennym, jak i kompaktowe mieszkania dwupokojowe, a także funkcjonalne lokale usługowe, stworzone z przeznaczeniem inwestycyjnym.

Lokując środki w nieruchomości, zyskujemy zarówno na rynkowym wzroście wartości lokalu, jak i na miesięcznych opłatach lokatorskich, wynikających z posiadania mieszkania na wynajem.

Z potencjału inwestycyjnego, wynikającego z lokalizacja i projektu architektonicznego obiektu Platon, z powodzeniem mogą skorzystać zarówno Ci inwestorzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem nieruchomości jak i osoby bardziej doświadczone w tej branży. Lokale z przeznaczeniem inwestycyjnym stanowią dobrą alternatywę dla lokat bankowych, przynosząc pewny i zdecydowanie większy zysk.

Zakończenie prac 2022/2023 r.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Platon, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 93 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 08.07.2021
Data aktualizacji: 15.09.2021
Platon logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Traktorowa 126, lok.501, 91-204 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Sobota: po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: