Platon

Zakończenie prac 2022/2023 r.

Mieszkania na sprzedaż ul. Stefanowskiego, oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Stefanowskiego 24
Platon

5 zdjęć

Platon
Platon
Platon
Platon

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Platon dostępnych jest 95 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.U03
1
30,54 m²
Parter
B.U25
1
28,37 m²
4
A.U49
1
34,05 m²
3
A.U30
1
30,4 m²
2
B.U01
1
20,79 m²
Parter
B.U04
1
28,57 m²
Parter
A.U33
1
18,52 m²
2
A.U29
1
18,52 m²
2
B.U03
1
28,89 m²
Parter
B.U09
1
28,49 m²
1
A.U36
1
17,44 m²
2
A.U56
1
24,7 m²
3
B.U20
1
28,37 m²
3
A.U16
1
30,52 m²
1
B.U18
1
28,72 m²
3
A.U02
1
18,64 m²
Parter
B.U11
1
20,62 m²
2
A.U18
1
18,51 m²
1
A.U46
1
18,32 m²
3
A.U64
1
34,05 m²
4

Opis Inwestycji

Platon logo

Projekt osiedla mieszkaniowego PLATON to realizacja, która powstaje w południowej części centrum Łodzi przy ulicy Stefanowskiego 24 (zmienianej w woonerf), w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej.

Za sprawą lokalizacji oraz wyjątkowej architektury projekt Platon jest zdecydowanie atrakcyjny dla Klientów, którzy poszukują nieruchomości z przeznaczeniem na inwestycyjne mieszkania i lokale usługowe na wynajem.

PLATON to realizacja odpowiadająca na potrzeby mieszkaniowe zarówno osób, które pracują w południowej części centrum miasta, jak również tych, którzy uczą się na pobliskiej uczelni technicznej.

Inwestycja powstaje we współpracy z pracownią DesignLab Group, projektującą mieszkania dostosowane do potrzeb rynku pierwotnego w Łodzi, a także wymagań osób zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości. Efektem naszej współpracy jest zastosowanie absolutnie nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań architektonicznych, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności mieszkań i lokali usługowych. Inwestycję charakteryzuje dbałość o najdrobniejsze detale, które istotnie przekładają się na estetykę całego projektu oraz wartość rynkową nieruchomości.

STRUKTURA LOKALI W INWESTYCJI PLATON:

163 lokale zaprojektowane na 5 kondygnacjach przyciągają mieszkańców, którzy potrzebują mieć wszystko, co istotne w codziennym komfortowym funkcjonowaniu, na wyciągnięcie ręki.

Rozkłady projektowane z priorytetem na funkcjonalność, łączą nowoczesność, minimalizm i bezpieczeństwo, przy zachowaniu najwyższej jakości wykończenia.

• 163 lokale: 96 usługowych, 67 mieszkalnych

• metraże lokali mieszkalnych: 25-37mkw (1 i 2-pokojowe)

• metraże lokali usługowych: 17-38mkw (1 i 2-pokojowe)

• 5 kondygnacji

MIESZKANIA I LOKALE USŁUGOWE W ŁODZI Z PRZEZNACZENIEM INWESTYCYJNYM:

Mieszkania na wynajem, możliwe do nabycia w obiekcie Platon, odpowiadają na potrzebę lokowania środków w najpewniejszy dziś produkt inwestycyjny na rynku, jakim są nieruchomości.

Dlatego inwestorzy znajdą tu zarówno jednopokojowe kawalerki z aneksem kuchennym, jak i kompaktowe mieszkania dwupokojowe, a także funkcjonalne lokale usługowe, stworzone z przeznaczeniem inwestycyjnym.

Lokując środki w nieruchomości, zyskujemy zarówno na rynkowym wzroście wartości lokalu, jak i na miesięcznych opłatach lokatorskich, wynikających z posiadania mieszkania na wynajem.

Z potencjału inwestycyjnego, wynikającego z lokalizacja i projektu architektonicznego obiektu Platon, z powodzeniem mogą skorzystać zarówno Ci inwestorzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem nieruchomości jak i osoby bardziej doświadczone w tej branży. Lokale z przeznaczeniem inwestycyjnym stanowią dobrą alternatywę dla lokat bankowych, przynosząc pewny i zdecydowanie większy zysk.

Zakończenie prac 2022/2023 r.

Inwestycja Platon znajduje się w Starym Polesiu, ul. Stefanowskiego 24 (0.9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Real Development Group.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 163 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Platon w sprzedaży jest 95 nowych mieszkań o powierzchni od 17 do 38 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 17 do 34 m2 (94 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni 38 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 163 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 95 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 17 do 38 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

OTOCZENIE INWESTYCJI: • Politechnika Łódzka • Woonerf Stefanowskiego (w trakcie powstawania) • Hala EXPO i MTŁ • University Business Park • Wojewódzki Szpital im. Rydygiera • Park im. Ks. J. Poniatowskiego • Park im. Klepacza • Zatoka Sportu • Lodowisko Bombonierka UDOGODNIENIA I ATUTY: Biorąc pod uwagę położenie inwestycji, mieszkańcy w kilka minut spacerem przez woonerf dotrą do komunikacji miejskiej, skąd mają możliwość przemieszczenia się w każdą część Łodzi. Lokalizacja inwestycji Platon, to również atut pod względem dostępu do dwóch pięknych, łódzkich parków( im. Klepacza oraz im. Poniatowskiego). Ich sąsiedztwo pozwala na nieograniczoną aktywność na ścieżkach rowerowych, joggingowych lub kortach tenisowych. Ponadto, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także Zatoka Sportu - nowoczesny obiekt sportowy, który zachęca do aktywności olimpijskim basenem, siłowniami czy ścianką wspinaczkową. Mieszkając przy Politechnice Łódzkiej i w pobliżu University Bussines Park (kompleksie będącym łódzką siedzibą takich marek jak Ericsson, DXC czy Fujitsu) zdążymy spokojnie wypić poranną kawę bez obaw o spóźnienie się do pracy czy na zajęcie akademickie.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Platon?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Platon mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Platon znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwańska - Wólczańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Platon znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Platon znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: BPR Consulting Paulina Zastróżna w odległości 110 m, Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w odległości 190 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Łodzi w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Platon jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa w odległości 100 m, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa w odległości 120 m, Diason w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Platon składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Jaś i Małgosia, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Platon w odległości 110 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 120 m znajduje się Lodowisko miejskie "Bombonierka", w odległości 270 m znajduje się Hala Sportowa.

Data publikacji: 06.07.2020
Data aktualizacji: 15.09.2021
Platon logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Traktorowa 126, lok.501, 91-204 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Sobota: po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: