Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 36,84 m² - numer M106

4.04% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 68-68a

Cena: 423 660 zł
Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

12 zdjęć

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

Promocje

  • Promocja

    Rabat w wysokości 5% na wybrane mieszkania

Cena

Cena

423 660 zł

Oddanie

Termin oddania

3 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

Metraż

36,84 m²

Piętro

Piętro

4 piętro

Strona świata

Strona świata

południe

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

260 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

M106

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (92 miejsca)

Komórki lokatorskie

dostępne (51): 2,49 m2 - 2,69 m2. Cena 4000 zł/m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Udogodnienia

monitoring, internet, winda, rowerownia, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

umowa rezerwacyjna z opłatą 5.000,00zł

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 20 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki edukacyjne, 5 placów zabaw, 6 obiektów sportowych, 1 sklep

Projekt zlokalizowany jest w północnej części miasta, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Jest to obszar przechodzący aktualnie intensywne przeobrażenia infrastrukturalne. Inwestycje komunikacyjne, których realizacja jest na bardzo zaawansowanym etapie- budowa linii tramwajowej do Górki Narodowej, Obwodnicy Północnej, a także rozbudowa Alei 29 listopada- sprawią, że okolica będzie jedną z najlepiej skomunikowanych w mieście. Co niezwykle istotne, otaczająca przestrzeń jest bogata w zieleń, natomiast w niedalekim zasięgu znajdują się większe kompleksy parkowe (m.in. Park Białoprądnicki). Niewielka odległość od centrum miasta (ok. 5km), niska intensywność najbliższej zabudowy, ciche otoczenie, dostępność pełnej infrastruktury handlowo- usługowej, to aspekty, dzięki którym Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 jest idealnym miejscem do zamieszkania. Biorąc pod uwagę dynamikę wspomnianych inwestycji miejskich w zakresie komunikacji, a także bliskość kompleksów biurowo-korporacyjnych przy ul. Opolskiej, oferta jest również bardzo atrakcyjna w perspektywie inwestycyjnej.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 na Prądniku Białym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 68-68a (3.8 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Real-Construct Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 115 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 55 ofert o powierzchni od 32 do 70 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M106 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dla przyszłych mieszkańców Real-Construct Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 423 660 zł (11 500 zł/m²).

Opis Inwestycji

Okazyjna cena

21% poniżej średniej rynkowej

Tereny zielone

3 parki w okolicy

Pow. dodatkowe

Balkon

Inwestycję Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 tworzyć będą dwa czteropiętrowe budynki, w których zaprojektowano łącznie 115 mieszkań. W ramach oferty dostępne są mieszkania o zróżnicowanym metrażu- od 31,99 do 70,09m2, których układy zaaranżowane zostały z myślą o uzyskaniu maksymalnej wygody oraz spełnieniu różnorodnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Na poziomie -1 będą się znajdować miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na terenie całej inwestycji będą 3 wózkownie (zlokalizowane na parterze, przy każdym wejściu do klatki). Do wszystkich mieszkań przynależeć będzie balkon lub ogródek Elegancka, przemyślana forma, subtelna kolorystyka elewacji, brak zbędnych elementów oraz niewielka skala budynków, to aspekty tworzące atrakcyjność inwestycji. Całość przedsięwzięcia skomponowana została w taki sposób, aby jak najlepiej współgrać z otoczeniem i stworzyć miejsce, w którym przyszli mieszkańcy poczują pełnię komfortu.

Realizacja inwestycji zaplanowana jest na III kwartał 2023r.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 28.02.2022
Data aktualizacji: 11.01.2023

Inwestycje w pobliżu na Prądniku Białym

Oferty na Prądniku Białym

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: