Apartamenty Bakalarska

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRadius Projekt

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bakalarska dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
B.U4
115,94 m²
Parter

Oferty specjalne

 • Promocja

  Super promocje !

  - Rabaty do 500 zł/m2 - Możliwość obejrzenia terenu inwestycji z poziomu pierwszego piętra - Rabaty do 37 000 zł !

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja Grupy Radius Projekt: Apartamenty Bakalarska.To kompleks czterech kameralnych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie gdzie docelowo powstanie ponad 430 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 26-89m^2 spełniających potrzeby i oczekiwania wymagających klientów.Już dziś powstaje pierwszy budynek od ulic Bakalarskiej i Wagonowej, planowane oddanie to początek IV kwartału 2017Atrakcyjne położenie między ulicami Łopuszańską, Aleją Krakowską oraz Alejami Jerozolimskimi pozwala na szybki dojazd do wszystkich części miasta, oraz korzystanie z takich atrakcji jak Park Szczęśliwicki , czy pobliskie nowo otwarte centrum handlowe MODO.Inwestycja Apartamenty Bakalarska znajdująca się na Włochach przy ul. Bakalarska (5,4 km od centrum Warszawy), w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Przy inwestycji znajdują się 2 przystanki autobusowe i 3 linie tramwajowe, wszystkie prowadzące do Centrum miasta.Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania.Cały projekt składa się z 4 budynków mieszkalnych, każdy budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych i jedną podziemną garażową.Na wybrane lokale przewidziano rabat – 300 zł/m2. Oferta ograniczona czasowo. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów.

Inwestycja Apartamenty Bakalarska znajduje się na Rakowie, ul. Bakalarska (5.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Radius Projekt.

Inwestycja Apartamenty Bakalarska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bakalarska pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 116 metrów kwadratowych.

Deweloper Radius Projekt przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 116 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:mieszkania w systemie 10/90.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bakalarska

Zalety lokalizacji: do ścisłego centrum Warszawy 6 km do Lotniska Chopina ok. 4,7 km do Dworca kolejowego Warszawa Zachodnia 4,4 km do Dworca kolejowego Warszawa Centralna 5,7 km do Parku Szczęśliwickiego spacerem ok. 1,6 km Natomiast do szpitala MSWiA 4,5 km do Szkoły Podstawowej na Radarowej 1km do Szkoła Podstawowa nr 280, Gorlicka ok 3 km do Szkoła Podstawowa, Jamińska 16, ok 2 km do Społeczne Gimnazjum Startowa, Startowa 9 ok 900m

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bakalarska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Apartamenty Bakalarska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hynka 06.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bakalarska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Społeczne Liceum Ogólnokształcące Startowa 4K w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bakalarska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Centrum Łopuszańska 22, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Targowisko "Bakalarska".

Data publikacji: 05.11.2015

Data aktualizacji: 27.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie