Apartamenty Bakalarska budynek C i D

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Radius Projekt

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 448 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Apartamenty Bakalarska budynek C i D

Apartamenty Bakalarska

Inwestycja z lokalami użytkowymi Apartamenty Bakalarska znajduje się na Rakowie, ul. Bakalarska (5,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Radius Projekt. Inwestycja Apartamenty Bakalarska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków, w których łącznie znajduje się 6 lokali użytkowych o powierzchni 116 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostała 1 oferta. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Raków, ul. Bakalarska (5,6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Apartamenty Bakalarska
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 1
 • Powierzchnia: 116 m2
Radius Projekt
Lokale użyt. spełniające kryteria

Apartamenty Bakalarska budynek A i B

Inwestycja Apartamenty Bakalarska budynek A i B znajduje się na Rakowie, ul. Bakalarska (5,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Radius Projekt. Inwestycja Apartamenty Bakalarska budynek A i B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchni 51 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Raków, ul. Bakalarska (5,6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 800 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Bakalarska budynek A i B
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 51 m2
 • Liczba pokoi: 2
Radius Projekt
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Apartamenty Raków (519 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Raków znajduje się na Rakowie, ul. Borsucza (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Radius Projekt. Inwestycja Apartamenty Raków jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 27 do 107 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Raków, ul. Borsucza (5,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Apartamenty Raków
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 163
 • Powierzchnia: 27 - 107 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Radius Projekt
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 (714 m dalej)

Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 znajduje się na Rakowie, ul. Instalatorów (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Radius Projekt. Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 49 do 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Raków, ul. Instalatorów (5,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 7 700 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 19
 • Powierzchnia: 49 - 75 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Radius Projekt
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Nowy Raków budynek 15 i 16 (721 m dalej)

Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 15 i 16 znajduje się na Rakowie, ul. Instalatorów (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Radius Projekt. Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 15 i 16 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 185 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 67 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Raków, ul. Instalatorów (5,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 7 600 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nowy Raków budynek 15 i 16
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 14
 • Powierzchnia: 67 - 71 m2
 • Liczba pokoi: 3
Radius Projekt
Mieszkania spełniające kryteria

Nowa inwestycja Grupy Radius Projekt: Apartamenty Bakalarska.

To kompleks czterech kameralnych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie gdzie docelowo powstanie ponad 430 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 26-89 m2 spełniających potrzeby i oczekiwania wymagających klientów.

Cały projekt składa się z 4 budynków mieszkalnych, każdy budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych i jedną podziemną garażową.

Inwestycja Apartamenty Bakalarska budynek C i D znajduje się na Rakowie, ul. Bakalarska (5,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Radius Projekt.

Inwestycja Apartamenty Bakalarska budynek C i D została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bakalarska budynek C i D pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 51 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 7 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Radius Projekt przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bakalarska budynek C i D

Atrakcyjne położenie między ulicami Łopuszańską, Aleją Krakowską oraz Alejami Jerozolimskimi pozwala na szybki dojazd do wszystkich części miasta, oraz korzystanie z takich atrakcji jak Park Szczęśliwicki czy pobliskie nowo otwarte centrum handlowe MODO.

Inwestycja Apartamenty Bakalarska znajdująca się na Włochach przy ul. Bakalarska (5,4 km od centrum Warszawy), w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Przy inwestycji znajdują się 2 przystanki autobusowe i 3 linie tramwajowe, wszystkie prowadzące do Centrum miasta.

Zalety lokalizacji:

do ścisłego centrum Warszawy 6 km
do Lotniska Chopina ok. 4,7 km
do Dworca kolejowego Warszawa Zachodnia 4,4 km
do Dworca kolejowego Warszawa Centralna 5,7 km
do Parku Szczęśliwickiego spacerem ok. 1,6 km Natomiast
do szpitala MSWiA 4,5 km
do Szkoły Podstawowej na Radarowej 1km
do Szkoła Podstawowa nr 280, Gorlicka ok 3 km
do Szkoła Podstawowa, Jamińska 16, ok 2 km
do Społeczne Gimnazjum Startowa, Startowa 9 ok 900m

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 400 metrów od inwestycji Apartamenty Bakalarska budynek C i D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Włochy-Ratusz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bakalarska budynek C i D znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczne Gimnazjum Startowa w odległości 500 m, Przedszkole nr 78 w odległości 700 m, Szkoly Puntoit - Szkoły i Uczelnie włoski w odległości 700 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Schowek Zdrowia, w odległości 450 m Alvit. Prywatny gabinet ginekologiczno - endokrynologiczny. Filia, w odległości 600 m Pracownia Protetyki Dentystycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Dzielnicy Włochy w odległości 350 m, Euronet w odległości 400 m, Urząd Pocztowy Warszawa 75 w odległości 400 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Club S4 w odległości 700 m, Sekcja Jeździecka "Equita" w odległości 750 m, Park M. Kotańskiego w odległości 950 m.

Data publikacji: 04 kwietnia 2017 09:41

Data aktualizacji: 04 lutego 2019 12:48

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Radius Projekt

Bardzo dobre wyniki sprzedaży mieszkań Radius Projekt

Bardzo dobre wyniki sprzedaży mieszkań Radius Projekt

Dni Warszawy

Dni Warszawy