Piano Park etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego, oferowane bezpośrednio przez

Racis Development Sp. z o.o.

Suwałki, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 317 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piano Park etap II

8 zdjęć

Piano Park etap II
Piano Park etap II
Piano Park etap II
Piano Park etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W nowym etapie na 5 kondygnacjach powstanie 79 apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 25 metrów kwadratowych do 63 metrów kwadratowych. Apartamenty parterowe będą miały przestronne tarasy nawet do 103 metrów kwadratowych. W trzecim etapie każdy znajdzie coś dla siebie, od niewielkiego mieszkania inwestycyjnego, po okazały apartament, który można stworzyć, łącząc wybrane jednostki apartamentowe w większą całość. Większość apartamentów to wygodne mieszkania rodzinne, układy dwu i trzy pokojowe, z których cześć zawiera wydzielone łazienki i odrębne toalety. W budynku znajdzie się przestronna hala garażowa, gdzie każdy będzie mógł zaparkować wygodnie auto. Przewidziano 46 zamykanych z pilota garaży. Z hali garażowej do części mieszkalnej dostaniemy się wygodną windą, a przy mieszkaniach deweloper zapewni wygodne komórki lokatorskie, na parterze dodatkowo znajdzie się schowek na rowery i wózkownia. Na patio budynku znajdzie się plac zabaw i fontanna, a w centralnym punkcie osiedla deweloper planuje ulokowanie 1,5 hektarowego parku z dużą, elegancką, podświetlaną fontanną, uroczymi alejkami, placami zabaw i napowietrzną siłownią. Podobny Park, ale mniejszy Racis zrealizował na sąsiedniej inwestycji Chopina Park. Warto udać się spacerem i osobiści zobaczyć jak wygląda zrealizowana obietnica i poczuć przedsmak przyszłego parku w Piano Park.

Inwestycja już się rozpoczęła, a zakończenie pierwszego etapu budowy przypada na III kwartał 2022 roku.

Inwestycja Piano Park etap II znajduje się w Suwałkach, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego (2 km od centrum Suwałk), została zrealizowana przez Racis Development Sp. z o.o.

Inwestycja Piano Park etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piano Park etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Racis Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Suwałki to miasto powiatowe leżące w woj. podlaskim, niedaleko granic z Białorusią, Litwą i Rosją. Jego powierzchnia wynosi 65,24 km2 . Mieszka tu ok. 69 000 ludzi. W mieście panuje niezwykły klimat, który zawdzięcza się m.in. ciekawej, częściowo zabytkowej zabudowie. Uwagę przykuwa neoklasycystyczna ul. Kościuszki oraz przechodzący przez miasto szlak turystyczny i szlak kulturowy. Suwałki położone są na malowniczych terenach, w otoczeniu rozległych obszarów zielonych, m.in. Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej. Dynamiczny rozwój gospodarczy miasta zapewnia w ostatnich latach działająca tu Specjalna Strefa Ekonomiczna i park technologiczny. Miasto zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Mieści się tu 6 szkół i 12 zespołów szkół. Działają też dwa szpitale, 12 przychodni lekarskich, dysponujący rozbudowaną infrastrukturą ośrodek sportu i rekreacji, kino, muzeum, a także galeria handlowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piano Park etap II?

Główną arterią drogową przebiegającą przez Suwałki jest europejska trasa E67. Przechodzą tędy także drogie wojewódzkie nr: 652, 653 i 655. Na terenie miasta za transport publiczny odpowiada 21 linii autobusów miejskich. Jest tu lotnisko sportowe Aeroklubu Suwałki i funkcjonuje transport kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piano Park etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2016 metrów od inwestycji Piano Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Suwałki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piano Park etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piano Park etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 9 w Suwałkach w odległości 632 m, szkoła w odległości 667 m, szkoła w odległości 849 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piano Park etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa Nr 3 w odległości 717 m, Medica Vision Centrum Medyczne w odległości 965 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piano Park etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 514 m znajduje się abc, w odległości 672 m znajduje się Kaufland, w odległości 769 m znajduje się Sabo - Stobud.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piano Park etap II w odległości 284 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 377 m znajduje się boisko / kort, w odległości 444 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.12.2020
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: