Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 97 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PW DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Przy Kościuszki lub inne propozycje w Markach

Powierzchnia
97 m²
Pokoje
3
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Marki(1 km dalej)

  wołomiński, Marki, ul. Bandurskiego 34 (0.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 100/m2
  Rezydencja Marki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 69 - 74 m2
  Liczba pokoi: 4
  PROJEKT A.L. DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K.
 • Ustronie 63(1.1 km dalej)

  wołomiński, Marki, ul. Ustronie 63 (0.1 km od Warszawy)
  Ustronie 63
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 87 - 161 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  FedeZu Group
 • Osiedle Promienna III(1.4 km dalej)

  wołomiński, Marki, ul. Promienna 33B/2 (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 200/m2
  Osiedle Promienna III
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 39 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Mazovia Development

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:2A9
Liczba kondygnacji:1 poziom w tym poddasze.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:97 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Przy Kościuszki.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 97 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Przy Kościuszki w Markach przy ul. Kozacka 38-56 (0.2 km od Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera PW DEVELOPMENT Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 10 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 0 o powierzchni od 83 do 97 m², w budynku są 2 kondygnacje naziemne. Inwestycja Osiedle Przy Kościuszki jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 2A9 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper PW DEVELOPMENT Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Wszystkie mieszkania mają niezależne wejścia z poziomu parteru i niewielkie ogródki, oraz wyznaczone miejsca parkingowe na terenie osiedla.Osiedle „Przy Kościuszki „ zlokalizowane jest na pograniczu Warszawy, przy ul. Kozackiej 38/56 zaledwie 100 m od ul. Kościuszki."Przy Kościuszki" to kameralne, osiedle o niskiej zabudowie składające się z 10 budynków w zabudowie segmentowej o nowoczesnej, eleganckiej i ergonomicznej architekturze.W każdym z segmentów znajdują się dwa mieszkania.Kompaktowe mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane z myślą o najbardziej wydajnym wykorzystaniu powierzchni.Budowa zakończona. Termin przekazania 30.09.2019 rNa właścicieli czekają jeszcze 3 mieszkania dwupoziomowe o łącznej powierzchni 97 m2 usytuowane na I piętrze i poddaszu.Każde z nich ma powierzchnię 54,20 składa się z przestronnego salonu z jadalnią połączonego z aneksem kuchennym, pokoju sypialnego, łazienki, i przedpokoju.W ramach opcjonalnego rozwiązania zaproponowano realizację ściany działowej dzielącej salon, dzięki czemu uzyskamy dodatkowy pokój.Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze jest przynależne poddasze o pow. 43 m2.Kondygnacja poddasza nie ma podziału funkcjonalnego, istnieje możliwość zaaranżowania tej części zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców.W sprzedaży jest jeszcze 1 mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 83 m2 usytuowane na I piętrze i poddaszu. Mieszkanie na piętrze ma powierzchnię 54,20 składa się z przestronnego salonu z jadalnią połączonego z aneksem kuchennym, pokoju sypialnego, łazienki, i przedpokoju.W ramach opcjonalnego rozwiązania zaproponowano realizację ściany działowej dzielącej salon, dzięki czemu uzyskamy dodatkowy pokój.Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze jest przynależne poddasze o pow. 29 m2.Kondygnacja poddasza nie ma podziału funkcjonalnego, istnieje możliwość zaaranżowania tej części zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Przy Kościuszki.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przy Kościuszki

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Przy Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nauczycielska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Kościuszki znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE Niepubliczne NR 7 ZŁOTA RYBKA w odległości 350m, "Dziecięcy Raj" Przedszkole Niepubliczne w odległości 350m, Przedszkole Terapeutyczne "Dobry Start" w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny A. i M. Telżyńscy, w odległości 550 m znajduje się Infans. Centrum Edukacji, Terapii i Ruchu, w odległości 550 m znajduje się Staniszewski Marcin. Medycyna naturalna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1300 m znajduje się Kościół Św. Michała Archanioła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się 4FIT Studio Kształtowania Sylwetki, w odległości 1850 m znajduje się Wykonywanie ogrodów Warszawa.

Data publikacji: 11.06.2019

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie