Osiedle Niekanin

8 zdjęć

Osiedle Niekanin

Cena

Cena

895 706 zł

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

Metraż

127,72 m²

Strona świata

Strona świata

południe

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 140 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

2 poziomy w tym poddasze

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

4

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Szkielet drewniany

Dach

Dachówka betonowa

Stolarka okienna

PVC

Ogrzewanie

Gazowe.

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

informacja u dewelopera

Przyroda

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 250 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 plac zabaw

Wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Kołobrzeg. Według danych z 30 czerwca 2009 wieś miała 327 stałych mieszkańców.\ Przez wieś przebiega droga powiatowa nr 0283Z, łącząca drogę wojewódzką nr 163 ze wsią Pustary

Inne domy w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Domy zaprojektowane zostały zgodnie z klasycznymi i funkcjonalnymi wartościami architektury wyróżniającymi się harmonijną skalą i dopracowanymi detalami. Budynki posiadają bardzo przejrzyste rozmieszczenie funkcji i czytelny podział na strefy.

Każdy z 5 zespołów składa się z dwukondygnacyjnych domów, o pow. użytkowej 127,73 m2, położonych na działkach 1050 - 1270 m2. Każdy dom posiada jednostanowiskowy garaż, zespolonym z budynkiem mieszkalnym oraz drewniany taras z pergolą. Każda działka posiada indywidualne ogrodzenie.

W budynkach wykorzystane zostały rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania. Zastosowaliśmy najnowocześniejszy system łączący w sobie całą niezbędną, dla jednego domu technikę: ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania ciepłej wody, w tym: Wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz kolektory słoneczne W STANDARDZIE!

Budynki budowane są w nowoczesnej technologii, w której głównym elementem konstrukcji jest drewno. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne właściwości izolacyjne i sprawia, że są one bardzo ciepłe. W nowych budynkach zwiększyliśmy warstwę izolacji z wełny mineralnej, co daje w sumie 25 cm! Duże pięciokomorowe okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza budynku.

Domy zaprojektowane zostały zgodnie z klasycznymi i funkcjonalnymi wartościami architektury wyróżniającymi się harmonijną skalą i dopracowanymi detalami. Budynki posiadają bardzo przejrzyste rozmieszczenie funkcji i czytelny podział na strefy.

II Etap osiedla Niekanin harmonijnie wkomponowany jest w piękny otaczający krajobraz. Lokalizacja zapewnia komfortową komunikację pomiędzy domami, jak również dojazd do miasta i wyjazd na główne drogi regionu.

Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim lub "pod klucz" w zależności od życzeń KLIENTA wraz z podłączonymi mediami. Z każdym z Klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów wykonania.

Nowy 4-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 127,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Niekanin w Niekaninie, ul. Szmaragdowa (0.4 km od Kołobrzegu).

Inwestycja jest realizowana przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRAK-BUD.

Cała inwestycja składa się z 30 nowych domów.

Inwestycja Osiedle Niekanin jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom bliźniak o oznaczeniu 4 stoi na działce o powierzchni 669 m², składa się z 2 kondygnacji, oraz poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 140 do 280 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.

W domu bliźniaku numer 4 znajdują się się 4 pokoje.

Okna domu wychodzą na południe.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRAK-BUD przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 895 706 zł (7 013 zł/m²).

Opis Inwestycji

II Etap Osiedla Niekanin obejmuje zespół ekologicznych i energooszczędnych budynków bliźniaczych. Są to domy zaprojektowane zgodnie z klasycznymi i funkcjonalnymi wartościami architektury wyróżniające się harmonijną skalą i dopracowanymi detalami. Budynki posiadają bardzo przejrzyste rozmieszczenie funkcji i czytelny podział na strefy.

Wszystkie 3 etapy inwestycji składają się z dwukondygnacyjnych domów, o pow. użytkowej od 127,72 m2 do 130,31 m2, położonych na dużych działkach 965 - 1270 m2 dających komfort prywatności.

Każdy z bliźniaków posiada garaż jednostanowiskowy zespolony z budynkiem mieszkalnym oraz drewniany taras z pergolą. Każda działka posiada indywidualne ogrodzenie.

W budynkach wykorzystane zostały niezawodne rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania.

Opcjonalnie można zastosować najnowocześniejszy system łączący w sobie całą niezbędną technikę: ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania ciepłej wody, w tym: wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz kolektory słoneczne.

Budynki budowane są w nowoczesnej technologii, w której głównym elementem konstrukcji jest drewno. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne właściwości izolacyjne i sprawia, że są one bardzo ciepłe. W budynkach zastosowaliśmy grubą warstwę izolacji z wełny mineralnej, mierzącej sobie aż 25 cm! Duże pięciokomorowe okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza budynku.

Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim wraz z podłączonymi mediami lub "pod klucz" w zależności od Państwa życzeń. Z każdym z Klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów wykonania domu.

Dom nr 3 - termin oddania do użytkowania od 05.07.2021r.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Niekanin, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe domy.

Data publikacji: 22.10.2013
Data aktualizacji: 01.03.2023

Oferty w Niekaninie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: