Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 59,94 m² - numer F4-LM-01-05

Oferta archiwalna

Toruń, ul. Strobanda 7, 9Inwestycja: Osiedle Botanika - etap 2Deweloper: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Botanika - etap 2 lub inne propozycje w Toruniu

Osiedle Botanika - etap 2

4 zdjęcia

Osiedle Botanika - etap 2

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Zielony Zakątek - Jar
  od: 6 750 zł/m2

  Osiedle Zielony Zakątek - Jar

  eXhouse.pl

  Mieszkanie Toruń
  ul. Łukasza Watzenrodego
  4.3 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 35-62 m2
  • Mieszkań: 112
  • Pokoje: 1-4
 • Murapol Osiedle Smart

  Murapol Osiedle Smart

  Murapol S.A.

  Mieszkanie Toruń
  ul. Strobanda
  4.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 33-69 m2
  • Mieszkań: 255
  • Pokoje: 1-4
 • Osiedle Harmonia

  Osiedle Harmonia

  Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

  Mieszkanie Toruń
  ul. Strobanda 3
  4.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 40-84 m2
  • Mieszkań: 46
  • Pokoje: 2-4
Termin oddania:
1 kw. 2022
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
59,94 m²
Piętro:
1 piętro
Strona świata:
północ, południe
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, monitoring, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, las
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
bezpłatna rezerwacja
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Osiedle Botanika - etap 2

Transport

Strobanda - 50 m

Edukacja

Przedszkole Miejskie nr 18 - 420 m

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Botanika - etap 2 w Toruniu, ul. Strobanda 7, 9 (4.3 km od centrum Torunia).

Inwestycja jest realizowana przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 82 nowe mieszkania.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Botanika - etap 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu F4-LM-01-05 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 268 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweOgródek

Osiedle Botanika to miejsce, które pozwala odpocząć od zgiełku centrum miasta i docenić to, co daje kontakt z przyrodą. Połączenie bliskości natury z wygodną przestrzenią do życia jest możliwe!

Mieszkańcy miast potrzebują kontaktu z przyrodą. Zieleń pomaga się zrelaksować i odetchnąć od gwaru miejskich ulic. Osiedle Botanika to nowoczesne podejście do architektury, w którym nie zabrakło miejsca na drzewa i krzewy.

Detale wpływają na całość. Starannie dobraliśmy elementy małej architektury: od kształtu śmietników po stojaki na rowery. Wiemy, że znaczenie ma zarówno ich wygląd, jak i funkcjonalność. Kolorystyka osiedla Botanika pozwala uspokoić zmysły.

Podstawą są barwy ziemi.

Poczucie komfortu zależy od wielu czynników. Zadbaliśmy o to, by ograniczyć ruch pojazdów. Wjazdy do hal garażowych zlokalizowane są po zewnętrznych stronach osiedla. Ustronna Botanika odsunięta jest od ruchliwych ulic. Osiedle zostało oświetlone z wykorzystaniem niskich lamp, które po zmroku tworzą niepowtarzalny klimat.

Kontynuując założenia naszych dotychczasowych realizacji na Jarze, priorytetem było, aby w jak największym stopniu zachować leśny charakter otoczenia. Na terenie osiedla pozostawimy wiele cennych sosen. Całość uzupełniają liczne nasadzenia drzew i krzewów.

Botanika została zaplanowana tak, aby budynki tworzyły wewnętrzne atrium. Powstała w ten sposób strefa to miejsce, w którym mieszkańcy mogą odetchnąć i odpocząć na świeżym powietrzu. Zadbaliśmy o to, by nie zabrakło w nim wygodnych ławeczek czy alejek do spacerowania. Do mieszkań przynależą przestronne balkony i ogródki.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Botanika - etap 2.

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 123 nieruchomości w 2 inwestycjach

5 nagród i wyróżnień

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 14 inwestycjach

Data publikacji: 04.11.2020
Data aktualizacji: 27.12.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: