Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 138,9 m² - numer B2

Kraków, Zwierzyniec, ul. WiosennaInwestycja: Wille JustowskieDeweloper: Property Partner Investments

Wille Justowskie

5 zdjęć

Wille Justowskie
Termin oddania:
2 kw. 2023
Ilość pokoi:
5 pokoi
Metraż:
138,9 m²
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Kuchnia:
zamknięta kuchnia
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Udogodnienia
rekuperacja
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Wille Justowskie

Transport

Chełm - 130 m

Sklepy

Jubilat - 140 m

Edukacja

Punkt Przedszkolny Brykające Tygrysy - 300 m

„Wille Justowskie” usytuowane są w Woli Justowskiej – jednym z najbardziej prestiżowych i zielonych obszarów Krakowa, należącym do dzielnicy Zwierzyniec. Teren ten charakteryzuje się niską, zadbaną willową zabudową oraz mnogością parków i obszarów leśnych. To tu znajduje się zaprojektowany w XVI wieku Park Decjusza oraz ponad 400-hektarowy Las Wolski. To wprost wymarzony teren do rekreacji i aktywnego odpoczynku. Ulica Wiosenna jest niewielką willową ulicą, całkowicie odsuniętą od zgiełku. Otaczają ją rozległe łąki i niska zabudowa sąsiednich ulic. W połączeniu z doskonałym skomunikowaniem z centrum Krakowa, miejsce to jest idealne do życia dla rodzin poszukujących komfortu, ciszy i odpoczynku.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Inne domy w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Wille Justowskie logo

Nowy 5-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 138,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wille Justowskie na Zwierzyńcu, ul. Wiosenna (6.9 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Property Partner Investments.

Cała inwestycja składa się z 12 nowych domów.

Inwestycja Wille Justowskie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom bliźniak o oznaczeniu B2 stoi na działce o powierzchni 299.5 m², składa się z 2 kondygnacji, oraz poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.

W domu bliźniaku numer B2 znajduje się się 5 pokoi.

Do domu przynależą ogródek, balkon o powierzchni 11 m².

Dla przyszłych mieszkańców Property Partner Investments przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Opis Inwestycji

W cichej enklawie ul. Wiosennej, otulone zielenią drzew i rozległym widokiem na łąki, powstaje kameralne osiedle domów „Wille Justowskie”. Na ponad półhektarowej działce powstają domy dla koneserów dobrej architektury: o pięknych prostych bryłach, porośniętych zielenią płaskich dachach, dużych przeszkleniach i doskonałych układach przestrzennych. Każdy dom otoczony jest dużym ogrodem, obok stoi niezależny garaż.

Osiedle składa się z 12 domów: 10 w zabudowie bliźniaczej i 2 wolnostojących. Projekt zakłada wybudowanie nie tylko domów, ale i wewnętrznej ulicy, pozwalającej na bezproblemowy dojazd do każdej z posesji.

Każdy z domów posadowiony jest na dużej działce (od 280 do 600 m²), posiada własny wjazd i niezależny garaż. Domy o większych metrażach (położone na końcu osiedla) mają rozległe widoki na wielohektarowe pola i łąki.

Dom znajduje się w inwestycji Wille Justowskie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych domów.

Data publikacji: 22.07.2021
Data aktualizacji: 16.09.2021
Wille Justowskie logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: