Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 96,1 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Property Partner Investments

Powierzchnia
96 m²
Pokoje
4
Piętro
4
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:29
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:96 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 7 m², taras o powierzchni 92 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Punkt Ceramiczna.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 96 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Punkt Ceramiczna przy ulicy na Tarchominie, ul. Ceramiczna (10.8 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Property Partner Investments.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 50 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 1 o powierzchni 96 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Punkt Ceramiczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 29 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Property Partner Investments przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Punkt Ceramiczna to elegancki pięciopiętrowy budynek usytuowany na warszawskim Tarchominie. Odsunięty od zgiełku głównych ulic miasta, zaledwie 11 min. tramwajem od głównej linii metra (5 przystanków), zapewnia mieszkańcom idealne warunki do aktywnego życia. Wokół powstającego budynku istnieje w pełni ukształtowana siatka miejska, z mnogością sklepów, szkół, przedszkoli, placów zabaw i miejsc rozrywki w sąsiedztwie.Punkt Ceramiczna to nowoczesna architektura z ciekawą, kreatywnie wykorzystującą światłocień elewacją. To słoneczne, ustawne mieszkania z balkonami, dużymi ogródkami lub tarasami. To miejsce, gdzie możesz poczuć się w domu…Teren wokół budynku będzie ogrodzony oraz monitorowany. W projekcie przewidziano również miejsce na pomieszczenie dla ochrony. W budynku zaprojektowano 3 kameralne klatki schodowe, dostępne od ul. Ceramicznej. Miejsca postojowe dla mieszkańców znajdować się będą w jednokondygnacyjnym garażu podziemnym.Inwestycja składa się z 50 mieszkań o powierzchni od 35 do 107 m2. Wszystkie posiadają słoneczne balkony lub ogródki (mieszkania na parterze). Dla największych (dwupoziomowych), znajdujących się na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano duże tarasy.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Punkt Ceramiczna.

Lokalizacja inwestycji Punkt Ceramiczna

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 200 metrów od inwestycji Punkt Ceramiczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kaflowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Punkt Ceramiczna znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kursy angielskiego korepetycje matematyka w odległości 100m, Tygrysiasty Przyjaciel Żłobek Niepubliczny Honorata Badowska w odległości 600m, Przedszkole Gminne Nr 3 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Sfera optyk. Optometria. Ciborek A., w odległości 150 m znajduje się Poradnia Rodzinna (Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka), w odległości 250 m znajduje się Pracownia Psychologiczna Novy.pl.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Parafia Polskokatolicka Dobrego Pasterza, w odległości 800 m znajduje się Kebab Bar, w odległości 900 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Białołęka. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 42.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Rodzinne Ogrody Działkowe "Pomorska", w odległości 700 m znajduje się Ambasada Urody, w odległości 800 m znajduje się Thai-Pan - Salon masażu tajskiego.

Data publikacji: 02.11.2017

Data aktualizacji: 04.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie