Osiedle Nowe Złotno Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Traktorowa, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Traktorowa 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 211 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nowe Złotno Etap II

3 zdjęcia

Osiedle Nowe Złotno Etap II
Osiedle Nowe Złotno Etap II
Osiedle Nowe Złotno Etap II

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle KRAFT

  Trei Residential

 • Apartamenty Cedry

  Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

 • Osiedle Oskar
  od: 6 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Peira

Opis Inwestycji

Drugi etap inwestycji to budynek wielorodzinny, zróżnicowany architektonicznie i wysokościowo - od 4 do 6 kondygnacji. W budynku zaprojektowano 179 mieszkań dwu-, trzy- oraz czteropokojowych o metrażach od 35 m² do 80 m², każde wyposażone w balkon, taras lub loggie. W podziemnej części budynku zlokalizowano miejsca parkingowe, ponadto na poszczególnych kondygnacjach znajdują się pomieszczenia z komórkami lokatorskimi. Klienci mogą wybierać spośród różnorodnych rozkładów, do mieszkań na parterze przynależą ogródki lokatorskie. Każde mieszkanie wyposażone będzie w drzwi wejściowe antywłamaniowe. We wszystkich klatkach znajdą się cichobieżne windy łączące kondygnacje mieszkalne z poziomem garażu. W budynku przewidziana jest ochrona fizyczna oraz monitoring. Osiedle powstanie w kwartale ulic: Traktorowej, Rąbieńskiej i K. Cedry, położenie to zapewnia dogodną komunikację z centrum Łodzi, zarówno za pomocą samochodu jak i transportem publicznym. Ogromną zaletą jest fakt, że osiedle powstaje w pobliżu istniejących osiedli: Osiedla Reymonta i Osiedla Żeromskiego, co zapewnia przyszłym mieszkańcom budynku dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej istniejącej na tych osiedlach. Nie bez znaczenia jest również to, że w pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, basen, ośrodek sportu oraz dom kultury. Bliskość urokliwego Parku Gen. Andersa, powszechna dostępność okolicznych terenów zielonych (pola, las) oraz dobra komunikacja z Parkiem na Zdrowiu, Ogrodem Botanicznym oraz miejskim ZOO w połączeniu z doskonałą infrastrukturą edukacyjną pobliskiego Teofilowa sprawiają, że lokalizacja Osiedla Nowe Złotno jest idealna dla rodzin z dziećmi.

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap II znajduje się na Złotnie, ul. Traktorowa 22 (5.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 179 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 179 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Traktorowa - Nektarowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowoa Specjalna Ośrodka Terapeutyczno - Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Navicula - Centrum w odległości 130 m, Punkt Przedszkolny Misiowo w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Miko-Med w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap II w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.10.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: