Apartament na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 32,1 m²

ARCHIWALNA

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Kwadrat etap II lub inne propozycje na Grabiszynie-Grabiszynku

Powierzchnia
32 m²
Pokoje
2
Piętro
parter

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:E-15
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:32 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne: cena: 25 000 zł.
Komórki lokatorskie:dostępne: cena: 3 000 zł/m2.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Kwadrat etap II, w której dostępnych jest jeszcze 37 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 2 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 32 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kwadrat etap II przy ulicy na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Grabiszyńska (3.7 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym znajdują się nowe apartamenty, na sprzedaż pozostaje 37 o powierzchni od 34 do 46 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Kwadrat etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu E-15 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział: miejsca postojowe podziemne.

KWADRAT to osiedle, realizowane w dwóch etapach, które będzie liczyć około 300 mieszkań. W pierwszym etapie, od strony Grabiszyńskiej, powstał budynek składający się z 82 mieszkań i 74 lokali użytkowych. II etap inwestycji zaprojektowany na planie kwadratu z przecięciem na ścianie północnej, powstanie od strony ul. Inżynierskiej i oddany zostanie do marca 2020 r..W ofercie II etapu inwestycji znajdują się lokale 1- 2- 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 22 do 108 m² (94 mieszkania oraz 69 lokali użytkowych o przeznaczeniu hotelowym). Wszystkie będą posiadały balkony, loggie lub tarasy. Osiedle wyróżnia się nowoczesną estetyką budynków, w której zwracają uwagę materiały takie jak szkło, stal i płytki klinkierowe oraz starannie zaprojektowanymi mieszkaniami o korzystnych, cenionych przez Klientów układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

Apartament znajduje się w inwestycji Kwadrat etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 37 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Kwadrat etap II

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 100 metrów od inwestycji Kwadrat etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zajezdnia Grabiszyńska (7).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kwadrat etap II znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 109 w odległości 200m, Przedszkole Nr 59 U Krasnala Pod Narcyzem w odległości 250m, Gimnazjum nr 6 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Na Zdrowie. Apteka, w odległości 350 m znajduje się Animus. Szymura B., w odległości 550 m znajduje się Migra Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się TOWARZYSTWO EDU. OTWARTEJ SZK. OŚR. KULTURY SZOK, w odległości 350 m znajduje się Św. Klemensa Dworzaka, w odległości 500 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 7.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się M.K.Judo, w odległości 600 m znajduje się Centrum Sztuk Walki, w odległości 600 m znajduje się Sobera Izabela. Fitness.

Data publikacji: 01.04.2019

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie