Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 144,42 m² - numer D-U05
Inwestycja:
Osiedle StellaDeweloper:
PROFBUD
Inwestycja:
Osiedle StellaDeweloper:
PROFBUDWarszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska
Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne, ul. Człuchowska
:format(jpg)/properties/property/plan_image/9953/4c38b7.png)
:format(jpg)/offers/offer/9953/main_image/osiedle-stella_42db06.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/property/plan_image/9953/4c38b7.png)
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
1 pokój
Metraż
144,42 m²
Piętro
Parter
Wysokość pomieszczeń
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom
Oznaczenie oferty
D-U05
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Metro - Bemowo - 1635 m
Przystanek Tramwajowy - 1013 m
Przystanek Autobusowy - 48 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
27 kawiarni i restauracji, 47 sklepów, 67 obiektów sportowych, 10 placówek medycznych, 58 placówek edukacyjnych, 53 place zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.
Opis oferty
Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 144,42 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Stella na Jelonkach Północnych, ul. Człuchowska (7.6 km od centrum Warszawy).
Inwestycja jest realizowana przez PROFBUD.
Cała inwestycja składa się z 3 budynków, w których łącznie znajdują się null nowych lokali użytkowych.
Budynki posiadają 13 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.
Inwestycja Osiedle Stella została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Lokal użytkowy o oznaczeniu D-U05 znajduje się na parterze budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm.
Dla przyszłych właścicieli PROFBUD przewidział: miejsca postojowe podziemne.
Opis Inwestycji
Zielone zaplecze Bemowa daje wiele możliwości odpoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą formę. Samo Osiedle Stella to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z innymi dzielnicami stolicy.
Wysokość najwyższego budynku I etapu Stelli i, wynikająca z jego wysokości, możliwość bliskiego obcowania z rozgwieżdżonym niebem stała się inspiracją do znalezienia odpowiedniej nazwy. Osiedle Stella to gwiazda ulokowana w samym sercu dzielnicy. Zachwyca nowoczesną architekturą, niebanalną wysokością i rozwiązaniami zapewniającymi możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.
Osiedle Stella to miejsce powstałe z myślą o wszystkich, którzy chcą sycić wzrok doskonałą panoramą Warszawy i cenią najwyższą jakość. Nowa inwestycja firmy Profbud to bezpieczeństwo wyboru i udowodniona jakość wykonania. To także dbałość o zastosowanie unikalnych rozwiązań projektowych połączona z komfortem tak cenionym przez mieszkańców Stolicy. Stella - Gwiazda Bemowa.
Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.
Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy. Planowane terminy oddania do użytkowania:
Budynki D i E – IV kwartał 2020
Budynki B i C – I kwartał 2020
/vendors/vendor/logo/profbud_cafa20.jpg)
PROFBUD
Strona internetowa inwestycjiAdres biura sprzedaży:
ul. Dywizjonu 303 nr 139 01-470 WarszawaGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 10:00 - 18:00
- Wtorek: 10:00 - 18:00
- Środa: 10:00 - 18:00
- Czwartek: 10:00 - 18:00
- Piątek: 10:00 - 18:00
Artykuły powiązane:
[Sonda] Osiedla ekologiczne
Ekologia od wielu lat to wiodący trend w budownictwie mieszkaniowym, który z jednej strony jest coraz mocniej egzekwowany przez prawo, a z drugiej przez samych klientów – świadomych zmian klimatu. Wiele z tych technologii jest z nami już od dawna, inne powoli pojawiają się w nowych inwestycjach. Dlatego z okazji Dnia Ziemi postanowiliśmy zapytać przedstawicieli największych firm deweloperskich, na jakie ekologiczne udogodnienia mogą obecnie liczyć nabywcy? Co już jest standardem, a co niedaleką przyszłością?
22 kwietnia 2021
Agnieszka Studzińska
Atrakcyjna przestrzeń wspólna
Motyw zadbanej i efektownej przestrzeni wspólnej zyskuje na znaczeniu. Osoby rozglądające się za idealnym mieszkaniem obok metrażu, rozkładu pokoi, piętra czy lokalizacji, w jakiej znajduje się inwestycja, coraz bardziej interesują się też jej bliskim otoczeniem. Ludzie chcą mieszkać w ciekawych...
12 lipca 2018
Profbud