Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 56,7 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pro Urba

Powierzchnia
57 m²
Pokoje
2
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:I-42
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:57 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji 19. Dzielnica / Etap IV, w której dostępnych jest jeszcze 6 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej 19. Dzielnica / Etap IV przy ulicy na Czystem, ul. Kolejowa 49 (2.2 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Pro Urba.

Cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych w których znajdują się nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 15 o powierzchni od 53 do 128 m², w budynkach jest od 5 do 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja 19. Dzielnica / Etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu I-42 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pro Urba przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

INFORMACJE O INWESTYCJI• Największe, nowe osiedle w centrum miasta• Doskonała lokalizacja – obok stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego oraz węzła komunikacyjnego przy pl. Zawiszy• PRO URBA – sprawdzony i godny zaufania deweloper• Spójna koncepcja: 6 etapów, 10 budynków, ok. 1700 mieszkań• Własna infrastruktura: ulice, skwery, place miejskie, tereny zielone i patia• Nowoczesna architektura zaprojektowana przez prestiżową pracownię JEMS ArchitekciNOWY, IV ETAP• Kolejny etap najbardziej znanego i nagradzanego osiedla w Polsce• Metraże od 32-137 m kw.• Mieszkania z tarasami• Mieszkania dwupoziomowe• Lokale usługowe na parterach• Wysoka jakość materiałów wykończeniowychLICZNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA- I Miejsce w konkursie Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 w kategorii „Zespół budynków wielorodzinnych” (PZFD)- I Nagroda w ogólnopolskim konkursie Ministra Środowiska „Projekt: Przestrzeń” 2015, za odzyskanie poprzemysłowych terenów oraz stworzenie nowego modelu dzielnicy- Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii „Najlepszy Zespół Mieszkalny w latach 2001-2014”- Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - makieta I etapu 19. Dzielnicy w kolekcji 25 najwybitniejszych obiektów zrealizowanych w Polsce po 1989 roku (Architektura Murator)- Nominacja do oficjalnej nagrody architektonicznej Unii Europejskiej Mies Van der Rohe Awards 2013- Nagroda główna w konkursie „Życie w Architekturze” w kategorii „Najlepszy Budynek Wielorodzinny w Polsce 2000-2012” (Architektura Murator)

Mieszkanie znajduje się w inwestycji 19. Dzielnica / Etap IV, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji 19. Dzielnica / Etap IV

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 350 metrów od inwestycji 19. Dzielnica / Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Karolkowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji 19. Dzielnica / Etap IV znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w odległości 400m, Przedszkole nr 62 w odległości 450m, PARTYdanceSTYLE w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Centrum Integrum, w odległości 200 m znajduje się Smiling Bar & Atelier Primo Piano, w odległości 400 m znajduje się Medicover Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Odessa Club, w odległości 150 m znajduje się Klub Space, w odległości 200 m znajduje się Cayetano Club.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Fitmag. Aqua aerobik i Nauka Pływania, w odległości 600 m znajduje się Klub Sportowy Movement Designers, w odległości 600 m znajduje się Health and beauty.

Data publikacji: 02.07.2019

Data aktualizacji: 02.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie