19. Dzielnica / Etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPro Urba

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 269 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Towarowa Towers(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa (2 km od centrum Warszawy)
  Towarowa Towers
  Termin oddania: 4 kw. 2024
  Liczba mieszkań: 207
  Powierzchnia: 31 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 188 ofert
  ASBUD Group
 • 19. Dzielnica / Etap IV(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49 (2.2 km od centrum Warszawy)
  19. Dzielnica / Etap IV
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 35 - 132 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 2 oferty
  Pro Urba
 • Apartamenty Niemcewicza 19(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Niemcewicza 19 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Niemcewicza 19
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 45 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  NAPOLLO

Opis Inwestycji

INFORMACJE O INWESTYCJI• Największe, nowe osiedle w centrum miasta• Doskonała lokalizacja – obok stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego• PRO URBA – sprawdzony i godny zaufania deweloper• Spójna koncepcja: 6 etapów, 10 budynków, ok. 1700 mieszkań• Własna infrastruktura: ulice, skwery, place miejskie, tereny zielone i patia• Nowoczesna architektura zaprojektowana przez prestiżową pracownię JEMS ArchitekciLICZNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA• Nagroda główna w konkursie „Życie w architekturze” w kategorii „Najlepszy Budynek Wielorodzinny w Polsce 2000-2012” (Architektura Murator)• Nominacja do oficjalnej nagrody architektonicznej Unii Europejskiej Mies Van der Rohe Awards 2013• I Nagroda w ogólnopolskim konkursie Ministra Środowiska „Projekt: Przestrzeń”, 2015 r• Zwycięzca plebiscytu Polska Architektura 2011 w kategorii „Dom i mieszkanie” (portal Sztuka-architektury.pl)• Finalista Nagrody Architektonicznej 2011 (POLITYKA i Portal Onet)• Zwycięzca nagrody II stopnia w konkursie Budowa Roku 2011 (PZITB)• I miejsce w konkursie Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 w kategorii "Zespół Budynków Wielorodzinnych" (PZFD).NOWY, III ETAP• Kolejny etap najbardziej znanego i nagradzanego osiedla w Polsce• Zakończenie budowy pod koniec 2017 roku• Oryginalnie wyrzeźbiona elewacja z intrygującym efektem dynamiki i głębi brył• Lokale usługowe na parterach• Wysoka jakość materiałów wykończeniowych

Inwestycja 19. Dzielnica / Etap III znajduje się na Czystem, ul. Kolejowa 47 (1.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Pro Urba.

Inwestycja 19. Dzielnica / Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 242 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji 19. Dzielnica / Etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 54 do 104 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pro Urba przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 242 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji 19. Dzielnica / Etap III

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 19. Dzielnica / Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji 19. Dzielnica / Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Zawiszy 11.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 19. Dzielnica / Etap III znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Szkoleniowy GoWork.pl w odległości 290 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Mówi Się" w odległości 450 m, Niepubiczne Dwujęzyczne Przedszkole KiDS&Co w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 19. Dzielnica / Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Rex Medica Sport w odległości 300 m, Centrum Rehabilitacji MULTI MED w odległości 310 m, Luxmed w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 19. Dzielnica / Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy Organic, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 19. Dzielnica / Etap III w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.09.2015

Data aktualizacji: 26.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie