Panoramika

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Bartoka, oferowane bezpośrednio przez PRB BUDOMAL A.LEŚNIAK , R.LEŚNIAK SP.J

Łódź, Widzew, ul. Bartoka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Panoramika

3 zdjęcia

Panoramika
Panoramika
Panoramika

Najbliższe inwestycje

 • Przy Sarniej
  od: 5 538 zł/m2

  Przy Sarniej

  PROFIT Development

  Lokal użytkowy Stary Widzew, Widzew, Łódź
  ul. Sarnia
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 63-64 m2
  • Lokali użytkowych: 2

Opis Inwestycji

Panoramika to nowa inwestycja firmy BUDOMAL. Ten wyjątkowy pod względem skali i architektury budynek, powstaje na terenie osiedla Widzew i stanowi niebanalne uzupełnienie jednego z najpopularniejszych miejsc zamieszkania w Łodzi. Architekturę budynku tworzy układ 3 brył o zmiennej wysokości od 10 do 14 kondygnacji naziemnych, ułożonych na planie litery "Y". Wygodne 1, 2, 3 i 4 - pokojowe mieszkania oraz dwupoziomowe apartamenty o powierzchni powyżej 100 mkw., możliwość swobodnego łączenia powierzchni mieszkalnej, dwupoziomowy garaż podziemny, usługi w parterze, starannie zaprojektowana mała architektura, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, estetyczne wnętrza części wspólnych oraz monitoring - to tylko niektóre z atutów PANORAMIKI.

Panoramika- zachęca przestrzenią, wysoką jakością zastosowanych materiałów i nowoczesnymi windami, łączącymi wszystkie kondygnacje naziemne i podziemne. Budynek jako jeden z najwyższych obiektów mieszkalnych w Łodzi, górował będzie nie tylko nad całą okolicą ale widoczny będzie z wielu miejsc miasta. Łatwy dostęp do sieci sklepów, galerii handlowych, instytucji użyteczności publicznej - żłobków, przedszkoli i szkół zlokalizowanych na terenie Widzewa, doskonale rozbudowana sieć połączeń komunikacji miejskiej oraz bliskość dworca kolejowego Łódź-Widzew, dodatkowo podnosi rangę i atrakcyjność PANORAMIKI. Dołożono wszelkich starań, by zapewnić mieszkańcom komfortowe miejsce do życia. Mieszkanie tutaj, to codzienna wygoda, łatwy i szybki dostęp do centrum miasta arterią ulic Piłsudskiego/ Rokicińska oraz do realizowanej sieci autostradowej A1.

Wykończenie części wspólnych budynków na najwyższym poziomie i w najdrobniejszych elementach odzwierciedlają dbałość o komfort mieszkańców. Funkcjonalność i elegancję podkreślają nowoczesne i cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje z podziemnym parkingiem. Wszystkie budynki zaprojektowano w technologii gwarantującej wysoki stopień energooszczędności (pełne opomiarowanie mediów, wysokiej klasy materiały termoizolacyjne elewacji, profile okienne i szyby o niskim współczynniku przenikalności cieplnej.

Inwestycja Panoramika znajduje się w Widzewie, ul. Bartoka (4.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez PRB BUDOMAL A.LEŚNIAK , R.LEŚNIAK SP.J.

Inwestycja Panoramika została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Panoramika nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli PRB BUDOMAL A.LEŚNIAK , R.LEŚNIAK SP.J przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 10 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, pomieszczenie rekreacyjne, recepcja, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powstaje na terenie Widzewa, we wschodniej części Łodzi, w sąsiedztwie istniejącego osiedla mieszkaniowego (S.M. Batory). Ten nowoczesny budynek stanowi doskonałe uzupełnienie zagospodarowanej urbanistycznie przestrzeni miejskiej a jego mieszkańcy będą mogli korzystać z funkcjonującej od lat infrastruktury handlowo-usługowej. W najbliższym otoczeniu znajdują się żłobki, przedszkola i szkoły, kościoły, przychodnie lekarskie i apteki, miejsca sportu i rekreacji oraz przebiegająca obok budynku ścieżka rowerowa prowadząca aż do centrum Łodzi. Po krótkim spacerze docieramy do jednego z najmłodszych parków w Łodzi – Widzewskiej Górki. To bezpieczny, oświetlony, 10 hektarowy teren aktywnej rekreacji z kortami tenisowymi i lodowiskiem - park ten uznano za najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w województwie łódzkim.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Panoramika?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panoramika mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Panoramika znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rokicińska - Maszynowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Panoramika znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panoramika znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NEOLOGOPEDIA Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 10 m, Przedszkole Miejskie nr 183 w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Panoramika składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panoramika w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: